Polak brutalnie znokautował rywala! Jeden cios wywołał paskudną kontuzję

2021-09-14 18:09
EFM SHOW: Załęcki ciężko znokautował rywala
Autor: Yulian Todorov / LAP.bg EFM SHOW: Załęcki ciężko znokautował rywala

Denis "Bad Boy" Załęcki słynie z brutalnej siły, którą masakruje kolejnych rywali. Potężny kibol Elany Toruń niejeden raz pokazywał, co potrafi. Charakterny zawodnik podczas gali EFM SHOW brutalnie znokautował Jussiego Halonena. Jednym ciosem spowodował u niego paskudną kontuzję. Takich scen nikt nie chciał widzieć...

Aż cztery nokauty zobaczyli kibice podczas gali EFM SHOW 2, która odbyła się w Bułgarii. W Sofii świetnie zaprezentował się Adam Soldaev, który "uśpił" swojego rywala już w pierwszej rundzie. Przed czasem swój bój w niezwykle widowiskowej formule CAGE BOX zakończył też Denis Załęcki. Rywal "Bad Boya" Jussi Halonen po walce trafił do szpitala ze złamanym oczodołem.

EFM SHOW 2: Wyniki. Materla zrewanżował się po 15 latach! Kornik mistrzem organizacji

Halonen walkę z Denisem w najmniejszym ringu świata wziął na kilka dni przed galą EFM SHOW 2, bo kontuzji doznał Łotysz Krystaps Zyle, z którym początkowo miał mierzyć się Załęcki. Jak się okazało Fin szybko przekonał się o brutalnej sile "Bad Boya" oraz o tym, że Załęcki nigdy nie kalkuluje i zawsze daje z siebie maksa. Już w pierwszej rundzie po porażającym ciosie Załęckiego Halonen padł. Lekarz nie pozwolił mu już kontynuować walki. Halonen trafił do szpitala, a Załęcki wybrał się na after party.

Organizacja EFM SHOW przygotowała niespodziankę dla kibiców, którzy nie widzieli walki "Bad Boya" albo chcą ją zobaczyć jeszcze raz i udostępniła ten pojedynek do obejrzenia za darmo na swoim YouTube! Zobacz potężny nokaut w materiale wideo.

EFM SHOW 2: Materla vs Rimbon: Jest szacunek, a nie oblewanie się rzygami

Sonda
Oglądałeś galę EFM SHOW 2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze