Policja chciała ZABLOKOWAĆ właścicieli FAME MMA w hotelu?! DRAMATYCZNA relacja! Gali nie będzie?! NOWE FAKTY

2020-03-28 18:47 MSo, CH
FAME MMA 6 O KTÓREJ GODZINIE początek gali? FAME MMA 6 GODZINA startu gali KIEDY FAME MMA 6
Autor: FAME MMA FAME MMA 6 O KTÓREJ GODZINIE początek gali? FAME MMA 6 GODZINA startu gali KIEDY FAME MMA 6

Czy gala FAME MMA 6 się odbędzie? To pytanie zadają sobie fani tej federacji i walk internetowych celebrytów. Najpierw galę przeniesiono, bo zarządca hali cofnął zgodę. Teraz pojawiły się nowe problemy. Jak donosi "Super Expressowi" Krzysztof Rozpara, współwłaściciel FAME MMA, jego zdaniem policja chciała zablokować organizatorów w... hotelu w Katowicach.

- Trudno powiedzieć, czy już mamy kłopoty, czy one za chwilę będą. Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Pod hotelem mamy takie ilości policji, że ostatni raz widziałem takie przy okazji rozpędzania demonstracji przy upadku poprzedniego ustroju - powiedział nam na gorąco Krzysztof Rozpara. Współwłaściciel FAME MMA bał się, że policja będzie próbowała zablokować galę przez... blokowanie jej organizatorów. To samo opowiadali zawodnicy. "Robi się gorąco. Pod hotel, gdzie przebywają zawodnicy Fame MMMA 6 zjechało się dużo policji, sytuacja się zaostrza. Policja zablokowała wyjazd" - donosił na Twitterze Adam Lewicki.

FAME MMA 6: Wyniki gali

Czy faktycznie policja chciała zablokować organizatorów i zawodników? Wygląda na to, że jednak nie. Jak właśnie udało nam się ustalić, bohaterowie gali FAME MMA 6 opuścili hotel i ruszyli w kierunku miejsca, gdzie mają się rozpocząć zawody. Czy gala się odbędzie? Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Szef FAME MMA Krzysztof Rozpara trafił na komendę. Kulisy organizacji szóstej gali

Federacja wcześniej wystosowała już oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że wydarzenie może zostać zablokowane przez Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne. Organizacja zaopatrzyła się w testy na koronawirusa, które mają wykluczyć ewentualny czynnik ryzyka. Policjanci początkowo nie widzieli nic przeciwko organizacji imprezy. Czy jednak zmienili zdanie? Próbowaliśmy skontaktować się z oficerem prasowym policji w Katowicach, żeby uzyskać komentarz. Bezskutecznie.

Najnowsze