Brajan Przysiwek, Mikołaj Andrzejczak

i

Autor: screen/youtube.com/StowarzyszenieMMAPolska, screen/instagram.com/cewa

Porażające wiadomości

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani nożem. Porażające doniesienia, jeden walczy o życie

2023-02-16 10:36

Wstrząsające informacje napłynęły z Serbii do Polski. W Belgradzie miało dojść do napadu na dwóch polskich zawodników MMA, Brajana Przysiwka i Mikołaja Andrzejczaka. Polacy, którzy wzięli udział w mistrzostwach świata amatorów. Bardzo poważnych obrażeń miał doznać Przysiwek, który według informacji medialnych, walczy o życie.

Dochodzą nas dramtyczne informacje z Serbii. W stolicy bałkańskiego kraju doszło do przerażającego incydentu. Polscy zawodnicy MMA -  Brajan Przysiwek i Mikołaj Andrzejczak zostali ranieni nożami. Do zdarzenia miało dojść przed jednym z klubów umiejscowionych w mieście. Jak podają media, bardzo poszkowany jest Przysiwek, który walczy o życie.

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani nożem w Serbii. Przerażające informacje

"Sport.pl", powołując się na informacje podane przez serbski "Blic", poinformował na swoim portalu, że do zdarzenia doszło w Belgradzie na schodach przed klubem "Stefan Braun" przy ulicy Nemanji. Nożownicy mieli zaatakować polskich zawodników MMA, którzy w bałkańskim kraju przebywali z powodu mistrzostwa świata amatorów MMA, w których wzięli udział. Szczególnie poszkodowany ma być Przysiwek, który miał otrzymać ciosy w okolicach żeber. Drugi z Polaków, został raniony w okolicach ud i jego zdrowiu i życiu ma nic nie zagrażać. Jak na razie nie wiadomo, kto dopuścił się napaści.

- Stało się to w środku nocy, kiedy żaden z sąsiednich barów nie pracował i nikt tego nie widział, oprócz tych z klubu, którzy pracują od godz. 23, a impreza trwa całą noc. Pewnie byli pijani po imprezie, więc rzucili się na nieszczęśników - mówi w rozmowie z "Blikiem" pracownik pobliskiego baru, cytowany przez "sport.pl".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze