Popek

i

Autor: SE Popek

Wszystko się nagrało

Popek pokazał sztuczkę z sutkami! Trzeba do tego odpowiedniego kształtu i lat ćwiczeń

2023-04-04 16:25

Popek nie przestaje zadziwiać swoimi filmikami na Instagramie. Zawodnik MMA i znany raper przyzwyczaił już chyba wszystkich do regularnych nagrań z siłowni. Tym razem jednak postanowił zaprezentować szczególną sztuczkę. W roli głównej w tym tricku wystąpiły piersi. Nie każdy będzie mógł powtórzyć to, co zrobił Popek. Do tego potrzeba naprawdę dużo ćwiczeń.

To jak zmienił się Popek robi wrażenie nawet na jego zatwardziałych krytykach. Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że popularny raper pozostanie w hulaszczym trybie życia na lata. On jednak postawił w stu procentach na sport. Odszedł od imprez i używek. Stał się stałym bywalcem na siłowni, co zaprocentowało jeszcze większą popularnością. Popek błysnął we freak fightach jako wojownik MMA. Choć w ostatnim czasie miał trochę problemów zdrowotnych, to nie poddaje się i dalej walczy o powrót do klatki. Na licznych materiałach wideo nie tylko pokazuje, jak ciężko trenuje. Zdarza mu się też rozładować napięcie i zaprezentować sztuczki, o jakie nikt go nie podejrzewał. Do ich wykonania trzeba mieć odpowiednie przygotowanie.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, w jakiej formie jest Artur Szpilka przed walką z Pudzianowskim! Biceps większy niż głowa. Aż strach patrzeć

Popek pokazał sztuczkę z piersiami

Na nowym wideo opublikowanym przez Popka na Instagramie, idol polskiej młodzieży po raz kolejny w krótkim czasie wylewa siódme poty podczas ćwiczeń na drążku. To jednak nie wszystko. Zanim rozpoczął serię podciągnięć, puścił do swoich fanów oczko, dodając do nagrania trochę pikanterii. Na pierwszych ujęciach widać, jak dzięki opanowaniu własnych mięśni unosi piersi bez użycia rąk. Klatka i sutki rapera oraz sportowca wędrują w górę i w dół. Wszyscy, którzy kiedykolwiek próbowali wykonać to zadanie, doskonale wiedzą, że trzeba do tego wielu ćwiczeń na siłowni. Dopiero wtedy mięśnie są przystosowane do takiej pracy.

Marcin Najman został zmuszony do radykalnej decyzji! Otworzył usta i wielu mogło przeżyć głęboki szok, Boxdel nie pozostawił mu wyboru

Lawina komentarzy pod filmikiem Popka

Sztuczka najwyraźniej przypadła do gustu fanom Popka. Wojownik MMA doczekał się pod wideo wielu pozytywnych komentarzy. Fani zwrócili uwagę nie tylko na ten detal. Spojrzeli na wszystko znacznie szerzej i chwalili sportowca oraz muzyka za to, jaką drogę przeszedł. Byli również pod wrażeniem, że mimo upływającego czasu Popek wciąż dysponuje niezwykle wysportowanym i atletycznym ciałem.

Listen on Spreaker.
Najnowsze