co za forma!

Zdębieliśmy po zobaczeniu, w jakiej formie jest Artur Szpilka przed walką z Pudzianowskim! Biceps większy niż głowa. Aż strach patrzeć

2023-04-04 10:13

Walką Artura Szpilki i Mariusza Pudzianowskiego już od dłuższego czasu żyje internet oraz fani federacji KSW. "Szpila" oraz "Pudzian" wylewają więc siódme poty na siłowni, aby jak najlepiej przygotować się do tego starcia. Podczas jednej ze swoich ostatnich relacji na Instagramie, Artur Szpilka przypadkowo pochwalił się swoim kolosalnym bicepsem. Na ten widok wielu internautów mogło zdębieć. Biceps "Szpili" jest wręcz kolosalny.

Do walki Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim, która odbędzie się podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym pozostało coraz mniej czasu i gwiazdorzy federacji KSW muszą w pocie czoła zasuwać na treningach i siłowni, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego starcia. W tym czasie oczywiście zarówno "Szpila", jak i "Pudzian" są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu - przez przypadek fani Artura Szpilki mogli zobaczyć, w jakiej formie naprawdę jest pięściarz. A ta robi ogromne wrażenie. 

Tak Artur Szpilka wygląda przed walką z Mariuszem Pudzianowskim! Niezwykła forma, aż strach patrzeć na ten biceps

Podczas nagrywania krótkiej relacji na Instagram Stories, Artur Szpilka postanowił złapać się za głowę i przy okazji napiąć swój biceps. Ten widok sprawił, że aż zdębieliśmy, z pewnością tak samo, jak wielu innych internautów. "Szpila", jak widać, nie próżnuje na siłowni i dzięki temu może pochwalić się bicepsem wielkości swojej głowy. Jeśli Mariusz Pudzianowski zobaczył tę relację, to z pewnością sam już wiem, że nie będzie mu łatwo walczyć z pięściarzem. Zobaczcie sami, w jakiej formie przed walką z "Pudzianem" jest Artur Szpilka, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze