Popek

i

Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Popka czeka bolesna nauczka?! Może stracić swoje złote zęby. Mocna zapowiedź Normana Parke'a

2022-03-25 14:21

To będzie hitowe starcie na gali FAME MMA! W Gliwicach Norman Parke zmierzy się z raperem Popkiem. Starcie w MMA dostarczy wielu emocji - wszak "Król Albanii" waży 30 kilogramów więcej. Czy straci swoje złote zęby? Zapowiada to Irlandczyk z Północy.

Norman Parke (36 l.) staje przed jednym z największych wyzwań w karierze. 30 kg cięższy raper Popek (44 l.) spróbuje znokautować byłego mistrza KSW i byłego zawodnika UFC. - W Polsce tylko Mateusz Gamrot pokonał mnie w MMA i gdzie jest teraz? Prawie w TOP 10 na świecie - mówił przed walką Irlandczyk z Północy.

NIE PRZEGAP! Opadnie wam szczęka, kiedy dowiecie się jakie wykształcenie ma Mariusz Pudzianowski. Legenda ma się czym chwalić

Po stronie Popka z pewnością stać będzie wielka moc w potężnych pięściach. - Prawdziwa siła techniki się nie boi. Nic ten chłopak mi nie zrobi. Nie ma się czego bać. Niech na mnie uważa. Jak go trafię, to go zabiję! - zapowiada muzyk, który jest dużo cięższy, ale nie jest faworytem starcia.- Jestem przygotowany na dwie wersje Popka. Dzikiego zwierza, który spróbuje mnie znokautować i takiego, który będzie próbował walczyć taktycznie. Moim planem na walkę jest obalić go za nogi i rozwalić. Wyrwę mu te złote zęby jeden za drugim - mówił Parke na konferencji przed walką.

Irlandczyk z Północy bił się ostatnio przede wszystkim w boksie. Pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego oraz Macieja Jewtuszko. Na FAME MMA 11 przegrał z Borysem Mańkowskim. Czy wróci na zwycięskie tory?

NIE PRZEGAP! Conor McGregor aresztowany. Legenda MMA znowu ma problemy z prawem! Co zrobił tym razem?

Gala FAME MMA 13 w sobotę, 26 marca. Transmisja tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv.

Sonda
Kto wygra walkę Popek vs. Parke na FAME 13?
RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze