Conor McGregor

i

Autor: Instagram Conora McGregora Conor McGregor

Conor McGregor aresztowany. Legenda MMA znowu ma problemy z prawem! Co zrobił tym razem?

2022-03-24 17:33

Niewiele gwiazd sportu tak często popada w konflikty z prawem jak Conor McGregor. Legendarny były mistrz UFC "The Notorious" kolejny raz w swoim życiu został aresztowany. Według informacji przekazywanych przez dublińską policję, stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym. Od razu przeprowadzono też testy na obecność alkoholu i narkotyków we krwi.

Jest jedną z największych gwiazd i najbardziej kontrowersyjnych sportowców w historii tej dyscypliny. Conor McGregor jest niekwestionowanie barwną gwiazdą MMA. Były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych zachwycał przez lata swoim stylem. Ostatnio głównie szuka kontrowersji i przyciąga do siebie kolejne problemy. Jak poinformowała dublińska policja, Conor McGregor został aresztowany za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.

NIE PRZEGAP! Policja aresztowała gwiazdę UFC! Zaatakował swojego rywala poza oktagonem. Niedawno miał walkę wieczoru

Conor McGregor aresztowany. Znów ma problemy z prawem

"The Notorious" ma kolejne problemy z prawem. W Dublinie został zatrzymany we wtorek 22 marca. - Został zabrany na komisariat, gdzie zapłacił kaucję. Został wypuszczony na wolność, ale ma stawić się przed sądem w późniejszym terminie - czytamy w oświadczeniu policji. Agent McGregora potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce.

- Conor McGregor był w drodze na siłownię, podczas zatrzymania za rzekome złamanie praw ruchu drogowego. Nie wykazano ani obecności alkoholu, ani narkotyków w jego organizmie - powiedział menedżer.

Zobacz także: Opadnie wam szczęka, kiedy dowiecie się jakie wykształcenie ma Mariusz Pudzianowski. Legenda ma się czym chwalić

Sonda
Czy Conor McGregor powinien zakończyć już karierę?

Conor McGregor zadebiutował w organizacji UFC w kwietniu 2013 roku. Pokonał Marcusa Brimage. Był posiadaczem dwóch pasów UFC. W karierze stoczył 28 pojedynków, z których wygrał 22 walki, przegrał sześć starć, w tym dwukrotnie z Khabibem Nurmagomedowem.

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Najnowsze