Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

Opadnie wam szczęka, kiedy dowiecie się jakie wykształcenie ma Mariusz Pudzianowski. Legenda ma się czym chwalić

2022-03-24 17:20

Mariusz Pudzianowski jest postacią, która od wielu lat wzbudza wielkie emocje wśród polskiej opinii publicznej. Mimo że dużą część swojego życia "Pudzian" poświęcił sportowi, to może także pochwalić się wspaniałym wykształceniem. Mało kto o tym wiedział, cała prawda na temat Pudzianowskiego wyszła na jaw.

Mariusz Pudzianowski jest postacią, która od lat wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu. Były mistrz świata strongmenów udzielał wielu wywiadów, w których zdradzał szczegóły dotyczące swojego życia, ale jego wykształcenie po dziś pozostaje w sferze domysłów wielu miłośników siłacza.

Lukas Podolski opuści Górnika Zabrze? Miał dostać ofertę, może wrócić do Niemiec!

Mariusz Pudzianowski może pochwalić się bardzo dobrym wykształceniem. Cała prawda wyszła na jaw

Mimo że Pudzianowski od lat jest bardzo zaangażowany w sport i poświęca mu większość swojego czasu, to znalazł jednak czas na to, aby skupić się na nauce. Sportowiec znany z występów w klatkach KSW w 2008 roku uzyskał tytuł licencjata po studiach na Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Tytułem pracy licencjackiej siłacza była  "Kultura organizacyjna w marketingu sportowym na świecie", a same studia zakończył na ocenę dobrą. Mało kto wiedział o takich faktach z życia Pudzianowskiego, a on sam dość nieczęsto porusza tę kwestię w wywiadach, jednak jak widać, ma się czym pochwalić, szczególnie, że na licencjacie nie zakończył swojej przygody.  Kibice oszaleli podczas meczu Szkocja - Polska. Borek krzyczał: "Szok! Co tu się stało?"

Aby zobaczyć prawdę na temat wykształcenia Mariusza Pudzianowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Pudzianowski nie przestawał się uczyć. Licencjat to nie wszystko!

Mimo że Mariusz Pudzianowski  zdobył tytuł licencjata, to na tym nie poprzestał ze swoją edukacyjną przygodą. Na dwa lata po zakończeniu studiów licencjackich, sportowiec skończył studia magisterskie. Jak widać więc Pudzianowski, jest naprawdę dobrze wykształconym sportowcem. 

Sonda
Czy lubisz Mariusza Pudzianowskiego?
Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze