Lukas Podolski

i

Autor: CyfraSport Lukas Podolski

Lukas Podolski opuści Górnika Zabrze? Miał dostać ofertę, może wrócić do Niemiec!

2022-03-24 15:53

Lukas Podolski jest bliski opuszczenia Górnika Zabrze? Według informacji Sebastiana Staszewskiego z "Interii", były napastnik Arsenalu i reprezentacji Niemiec może po sezonie opuścić drużynę Jana Urbana i wrócić do klubu, w którym ma kultowy status. Czy transfer dojdzie do skutku? Odejście Podolskiego bez wątpienia byłoby rozczarowujące dla fanów, którzy liczyli na dłuższy angaż "Poldiego" w Niemczech.

Lukas Podolski może odejść z Górnika Zabrze? Mimo że zawodnik radzi sobie w realiach polskiej ligi bardzo dobrze, to nie podjął jeszcze decyzji w sprawie renegocjacji umowy. Jak donosi Sebastian Staszewski z "Interii", mistrz świata z 2014 roku może już całkiem niebawem wrócić do klubu, w którym może cieszyć się pozycją legendy. Taki powrót byłby prawdziwym rozczarowaniem dla fanów Ekstraklasy i zespołu "Górników".

Krzysztof Piątek znów będzie miał kłopoty? Piękne chwile mogę szybko odejść w zapomnienie

Lukas Podolski chce odejść z Górnika? Miał dostać dobrą ofertę

Jak mówi Sebastian Staszewski, Lukas Podolski może po sezonie zostać piłkarzem FC Koeln, a więc klubu, w którym zaczął swoją wielką, światową karierę. Piłkarz w drużynie "Kozłów" ma pozycję prawdziwej, klubowej legendy, to też niewykluczone, że swoją karierę piłkarską zakończy właśnie w przedstawicielach Bundesligi. Przedstawiciele klubu z Kolonii mieli już sondować możliwość powrotu "Poldiego" po latach, lecz jak mówi sam Staszewski, Niemiec ma mieć na stole o wiele lepszą umowę od samego Górnika Zabrze. 

- 1. FC Köln sondowało możliwość powrotu Lukasa Podolskiego do Kolonii. "Poldi" ma sporo zapytań, a wśród nich także to ze swojego ukochanego klubu. Chociaż taki transfer miałby chyba większy sens marketingowo niż sportowo. Na stole leży też oferta od Górnika Zabrze - napisał Staszewski na Twitterze.

Ta wiadomość od Adama Małysza gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Potężne zaskoczenie, wtedy wszystko się wyjaśni

Aby dowiedzieć się, jakie Lukas Podolski ma wykształcenie, przejdź do galerii poniżej.

Podolski rozchwytywany przez wiele klubów. Chcą angażu Niemca

Według doniesień medialnych oferta z FC Koeln ma być niejedyną, którą miał w ostatnim czasie dostać Podolski. Według informacji "WP. SportoweFakty", Niemiec miał znaleźć się na celowniku kilku klubów MLS i kilku drużyn z Azji. Nie da się ukryć, że kibice Górnika czekają na informacje w sprawie przyszłości Podolskiego, szczególnie, że stał się on prawdziwym motorem napędowym śląskiej drużyny w tym sezonie Ekstraklasy.

Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Sonda
Czy Lukas Podolski jest najwybitniejszym piłkarzem w historii Ekstraklasy?
Najnowsze