Potężny cios Pudziana powalił Materlę! Błyskawiczny koniec walki wieczoru na KSW, potrzebna interwencja lekarzy!

2022-05-28 23:19

Starcie między Michałem Materlą a Mariuszem Pudzianowskim zakończyło się błyskawicznie. Były mistrz świata strongmenów już w pierwszej rundzie pojedynku oddał potężny cios, który całkowicie obalił jego rywala i zakończył starcie. Byliśmy świadkami nieprawdopodobnego pokazu siły "Pudziana", potrzebna była interwencja lekarzy!

Michał Materla przegrał z Mariuszem Pudzianowskim w trakcie gali KSW 70! Wojownik, który zdaniem wielu, był faworytem starcia z "Pudzianem" otrzymał potężny cios, który całkowicie zabrał mu siłę do walki i powalił na matę. Byliśmy świadkami prawdziwego popisu ze strony Pudziana, który nie miał litości dla swojego rywala.

Mariusz Pudzianowski powalił Materlę. Wspaniałe uderzenie odebrało Materli szansę na zwycięstwo

Starcie Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą było wielkim wydarzeniem, które wzbudzało emocje jeszcze przed startem KSW 70. Artur Szpilka przewidywał, że Materla może wygrać z "Pudzianem".

- Mariusza Pudzianowskiego trzeba naprawdę docenić. Chwała mu za to, bo za cokolwiek się bierze, to daje z siebie wszystko, ale staje naprzeciwko człowieka, który od dziecka to robi. Materla to jest bestia. Jak rozmawiam z ludźmi, to bardzo dużo laiów myśli, że wygra "Pudzian". Prawdopodobieństwo, że tak będzie, jest dla mnie żadne - mówił Artur Szpika.

Ostatecznie, Pudzianowski powalił rywala już w pierwszej rundzie, popisując się uderzeniem, które całkowicie odebrało szansę Materli i posłało go prosto na matę. Nie da się ukryć, że takiego końca gali nikt nie mógł się spodziewać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze