Potworne obrażenia pięknej wojowniczki MMA! Cierpi katusze, boli od samego patrzenia [ZDJĘCIA]

2020-12-02 19:02 mso
Anthena Martinez
Autor: Instagram / Anthena Martinez Anthena Martinez

Świat sportów walki jest doskonale znany ze swojej brutalności. Lejąca się krew, częste kontuzje, łamane kości i utrata przytomności - wielu uważa, że nie jest to dyscyplina dla kobiet. Athena Martinez się tym jednak nie przejmuje. Niestety, teraz czeka ją przerwa od występów w MMA. Wojowniczka ma okropne obrażenia na nogach. Powód jest zaskakujący!

Athena Martinez to jedna z wojowniczek sportów walki. Sportsmenka robi wszystko, by utrzymać znakomitą formę, nawet decyduje się na coraz popularniejsze zabiegi krioterapii. Korzystają z nich największe gwiazdy - Jennifer Aniston, Demi Moore czy Daniel Craig. Stosuje je także gwiazdor Juventusu, Cristiano Ronaldo. Na całe szczęście, żadne z nich nie doświadczyło tego, co Martinez.

Trybson GARDZI Najmanem: Jest zwykłym SZCZUREM [KOLOSEUM]

Kobieta zaserwowała sobie podwójną krioterapię. W zimnej tubie znajdowała się łącznie dwanaście minut. Nie spodziewała się jednak, do czego może to doprowadzić. Jej nogi nagle zostały poparzone. Szybko pojawiły się paskudne bąble i oparzenia. Z tego powodu, trzeba było zabandażować obie nogi. Na zdjęciach wygląda to paskudnie!

- Co za szalone dni... Kto by pomyślał, że przed moją walką, w tygodniu, gdy mam urodziny, to wszystko się wydarzy. Ale kiedy opowiadałam wam wszystkie moje historie, jestem bardzo wdzięczna za całą miłość i wsparcie, jakie wszyscy mi okazali. Nie mogę tego wystarczająco wyrazić - pisze w swoim poście do fanów Athena Martinez.

Zobacz zdjęcia, przesuwając w prawo!

Najnowsze