Brutalny nokaut na gali Brave CF

i

Autor: Twitter / ZRZUT EKRANU Brutalny nokaut na gali Brave CF

Zobacz wideo

Potworny nokaut! Brutalne kopnięcie zakończyło walkę, rywal nie podnosił się kilka minut

2023-09-08 6:46

Gale MMA potrafią dostarczyć kibicom ogromnych emocji. Dokładnie tak było podczas wydarzenia Brave CF w Nantes. Levy Carriel popisał się fenomenalnym nokautem już w pierwszej rundzie. Efektowny high kick "zgasił światło" na kilka dłuższych chwil. Jego przeciwnik nie podnosił się z maty przez kilka minut.

Efektowne nokauty to coś, co wielu fanów sportów walki lubią najbardziej. Nie brakuje ich nie tylko na galach największych światowych organizacji, ale także na mniejszych wydarzeniach. Brave CF to bahrajńska federacja sportów walki, która coraz częściej organizuje wydarzenia także w Europie, a jej mistrzem w kategorii półśredniej jest Polak Marcin Bandel. Ostatnia gala - Brave CF 74 - odbyła się we francuskim Nantes. Fani w walce otwarcia mogli zobaczyć efektowny nokaut już w pierwszej rundzie.

Oto największy bohater meczu Polaków. Nawet Lewandowski nie mógł się oprzeć! Obrazki, których nikt się nie spodziewał

Brutalny nokaut na gali Brave CF 74. Zobacz wideo

Francuz Levy Carriel mierzył się ze swoim rodakiem Mathieu Rakotondrazananym i po zaledwie ponad dwóch minutach odniósł czwarte zwycięstwo w zawodowej karierze. Zrobił to w fenomenalnym stylu! Już w pierwszej rundzie popisał się efektownym wysokim kopnięciem, które ścięło jego rywala z nóg.

Kopnięcie high kickiem sprawiło, że jego przeciwnik padł na matę i nie był w stanie podnieść się z niej przez kilka dobrych minut. Carriel nie ukrywał ogromnej radości z wygranej, otwierając kartę walk w najbrutalniejszy z możliwych sposobów.

Rakotondrazanany przegrał czwarty zawodowy pojedynek i ma obecnie ujemny bilans. Francuz wygrał tylko trzy z siedmiu dotychczasowych starć. Była to jego pierwsza klęska po nokaucie.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Najnowsze