FAME MMA 17: Alanik - Wiewiór

i

Autor: Zrzut ekranu/Twitter FAME MMA 17: Alanik - Wiewiór

Co za finisz

Potworny nokaut na FAME MMA 17! Alanik zmasakrował Wiewióra latającym kopnięciem, brutalne zakończenie

2023-02-03 22:08

Co za nokaut na FAME MMA 17! Alan "Alanik" Kwieciński zmasakrował "Wiewióra" latającym kopnięciem w drugiej rundzie walki na zasadach K-1. Mistrz federacji w wadze średniej dowiedział się o starciu z tym rywalem kilkanaście dni przed galą, ale nie będzie dobrze wspominał decyzji o podjęciu rękawic na zasadach "Alanika".

Pierwotnie "Wiewiór" miał bronić mistrzowskiego pasa FAME MMA na siedemnastej gali z Arkadiuszem Tańculą. Niestety kontuzja wykluczyła jego przeciwnika z walki, a włodarze FAME w zastępstwie załatwili Alana Kwiecińskiego. To sprawiło, że były spore różnice pomiędzy zawodnikami w dominującej płaszczyźnie. Panujący mistrz nie postawił na szali pasa, ale zgodził się na wszystkie warunki rywala i podjął rękawice na zasadach K-1, choć słynie z parterowych umiejętności. W oktagonie potwierdziła się stójkowa przewaga "Alanika", który brutalnie znokautował "Wiewióra"!

Potworny nokaut na FAME MMA 17! Alanik zmasakrował Wiewióra

Już w pierwszej rundzie zawodnik znany m.in. z "Warsaw Shore" doprowadził do liczenia mistrza FAME. Pod koniec pierwszego starcia doszło do ostrej wymiany ciosów, ale to Kwieciński był szybszy i celniejszy. Szybko znalazło to potwierdzenie w drugiej rundzie, w której "Alanik" błyskawicznie posadził przeciwnika na deski. "Wiewiór" dzielnie wstawał z maty i próbował przetrwać, jednak do pewnego momentu. Już po pierwszym liczeniu w drugim starciu wydawało się, że jest podłączony, a po drugim doszło do brutalnego finiszu. Kwieciński wyprowadził latające kopnięcie, które momentalnie zgasiło światło przeciwnikowi!

Początkowo wydawało się, że było to wysokie kolano, ale powtórki pokazały, że było to kopnięcie w stylu "bicycle kick". Bez wątpienia nokaut Kwiecińskiego zapisze się w historii FAME MMA jako jedno z najpiękniejszych zakończeń. "Wiewiór" przez pewien czas nie podnosił się z maty, ale ostatecznie wstał na własne nogi i nie potrzebował nawet szczególnej pomocy medycznej.

Sonda
Sławomir Peszko w FAME MMA - tak czy nie?
Mirosław Okniński przed galą FAME MMA 17. Ferrari trenuje! "Jestem w szoku"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze