Szeli - Fericze nokaut

i

Autor: screen/Youtube FAME MMA Nokaut Szeligi na Ferencu

Szeliga potwornie znokautował Wujaszka Fericze! Potrzebna była pomoc lekarzy, okropne obrazki [WIDEO]

2021-10-02 20:25

Organizacja FAME MMA przyzwyczaiła do wielkich emocji. Nie inaczej jest podczas jedenastej gali tej federacji, gdzie już w pierwszej rundzie walki otwarcia doszło do potężnego nokautu. W walce Piotra "Szeliego" Szeligi z Krzysztofem "Fericze" Ferencem do rozstrzygnięcia doszło bardzo szybko. Pierwszy na matę padł "Szeli", jednak nie zakończyło to walki, a chwilę później sam Szeliga znokautował "Fericze". Służby medyczne musiały pomóc poszkodowanemu!

Fani FAME MMA od miesięcy czekali na jedenastą galę tej organizacji. W main evencie wydarzenia organizowanego w Arenie Gliwice zmierzą się Borys Mańkowski i Norman Parke, jednak karta sobotniej imprezy wypełniona jest emocjonującymi pojedynkami. Potwierdziło się to podczas pierwszej walki wieczoru, w której spodziewano się potężnych ciosów i to właśnie się wydarzyło. Już w pierwszej rundzie potworne ciosy lądowały na twarzach obu zawodników, a pierwotnie dominował "Fericze". Szeliga padł po jednym z jego ciosów na matę, jednak się podniósł, a później sam wykończył przeciwnika.

Marcin Najman nie wytrzymał. Brutalnie przejechał się po Mańkowskim. Nazwał go pajacem

Po nokdaunie, Ferenc ruszył na rywala, ale sam nadział się na kontrę. Doszło do wymiany ciosów z prawej ręki, a uderzenie "Szeliego" okazało się szybsze. Była to prawdziwa bomba, która wylądowała idealnie na twarzy "Fericze", który padł na matę jak długi. Sędzia natychmiast zakończył walkę, a Szeliga mógł się cieszyć. Z kolei jego przeciwnikiem zająć musiały się służby medyczne, gdyż całkowicie "odcięło mu prąd". Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała cała sytuacja:

WKURZONY WARDĘGA: FAME MMA mnie OPLUŁO!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze