Norman Parke

i

Autor: Super Express Norman Parke

Walka odwołana

PRIME reaguje na słowa Normana Parke'a. Wiemy, co z walką z Adamem Oknińskim w Szczecinie

2022-11-25 16:29

Na gali PRIME Show MMA nie dojdzie do walki Norman Parke - Adam Okniński! Plotki na ten temat pojawiały się już wcześniej, ale teraz zostały potwiredzone. Federacja potwierdziła to w specjalnym oświadczeniu po wpisach Normana Parke'a na Instagramie. Adam Okniński wejdzie do klatki, ale z kimś innym!

Norman Parke nie zawalczy na gali PRIME Show MMA w Szczecinie. Informacja pojawiła się w piątkowe popołudnie. Plotki na temat absencji Irlandczyka pojawiały się w ostatnich dniach i zostały potwierdzone na mniej niż 30 godzin przed galą. Adam Okniński, na szczęście, zawalczy na gali, ale zmierzy się z kimś innym.

Norman Parke szokuje. Nie będzie jego walki w PRIME Show MMA?!

Organizacja potwierdziła, że do starcia nie dojdzie. - Zawodnik mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MMA dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali PRIME 4: Królestwo - twierdzi PRIME.

Pełne oświadczenie organizacji PRIME Show MMA ws. Parke - Okniński:

Federacja Prime Show MMA informuje, iż Norman Parke nie stoczy walki z Adamem Oknińskim na zbliżającej się gali PRIME 4: Królestwo. Zawodnik mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MMA dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali PRIME 4: Królestwo.

Niestety próby porozumienia się z zawodnikiem nie doszły do skutku albowiem Norman, wraz z upływem czasu, mnożył swoje żądania czyniąc osiągnięcie konsensusu niemożliwym. Norman Parke odmówił wywiązania się z zawartej umowy za co zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej zgodnie z zapisami kontraktowymi.

Federacja nie mogąc sobie pozwolić na uleganie naciskom niezgodnymi z zapisami umownymi, a jednocześnie pragnąc zrekompensować niniejsze wydarzenia kibicom, znalazła godne zastępstwo Normana, o którym dowiecie się Państwo w czasie oficjalnego ważenia.

Norman Parke atakuje Tyburskiego
Sonda
Planujesz oglądać galę Prime MMA 4?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze