Norman Parke

i

Autor: Super Express Norman Parke

Walka odwołana

PRIME reaguje na słowa Normana Parke'a. Wiemy, co z walką z Adamem Oknińskim w Szczecinie

2022-11-25 16:29

Na gali PRIME Show MMA nie dojdzie do walki Norman Parke - Adam Okniński! Plotki na ten temat pojawiały się już wcześniej, ale teraz zostały potwiredzone. Federacja potwierdziła to w specjalnym oświadczeniu po wpisach Normana Parke'a na Instagramie. Adam Okniński wejdzie do klatki, ale z kimś innym!

Norman Parke nie zawalczy na gali PRIME Show MMA w Szczecinie. Informacja pojawiła się w piątkowe popołudnie. Plotki na temat absencji Irlandczyka pojawiały się w ostatnich dniach i zostały potwierdzone na mniej niż 30 godzin przed galą. Adam Okniński, na szczęście, zawalczy na gali, ale zmierzy się z kimś innym.

Norman Parke szokuje. Nie będzie jego walki w PRIME Show MMA?!

Organizacja potwierdziła, że do starcia nie dojdzie. - Zawodnik mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MMA dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali PRIME 4: Królestwo - twierdzi PRIME.

Pełne oświadczenie organizacji PRIME Show MMA ws. Parke - Okniński:

Federacja Prime Show MMA informuje, iż Norman Parke nie stoczy walki z Adamem Oknińskim na zbliżającej się gali PRIME 4: Królestwo. Zawodnik mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MMA dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali PRIME 4: Królestwo.

Niestety próby porozumienia się z zawodnikiem nie doszły do skutku albowiem Norman, wraz z upływem czasu, mnożył swoje żądania czyniąc osiągnięcie konsensusu niemożliwym. Norman Parke odmówił wywiązania się z zawartej umowy za co zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej zgodnie z zapisami kontraktowymi.

Federacja nie mogąc sobie pozwolić na uleganie naciskom niezgodnymi z zapisami umownymi, a jednocześnie pragnąc zrekompensować niniejsze wydarzenia kibicom, znalazła godne zastępstwo Normana, o którym dowiecie się Państwo w czasie oficjalnego ważenia.

Norman Parke atakuje Tyburskiego
Sonda
Planujesz oglądać galę Prime MMA 4?
Najnowsze