Mateusz Murański, Przemysław Saleta

i

Autor: Super Express Mateusz Murański, Przemysław Saleta

Przemysław Saleta o śmierci Mateusza Murańskiego. Stanowcza opinia! | Andrzej Kostyra

2023-02-17 10:10

Przemysław Saleta był gościem vloga Andrzeja Kostyry. Dziennikarz i były pięściarz rozmawiali o potencjalnym bohaterze boksu kolejnych lat, który ma potencjał, by pobić wynik legendarnego Mike'a Tysona. Nie zabrakło także bieżących tematów ze świata okołosportowego. Przemysław Saleta zabrał głos w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego, która wstrząsnęła polskim światem freak-fightów.

Przemysław Saleta został w ostatniej rozmowie z Andrzejem Kostyrą zapytany o szanse medalowe Polski w boksie olimpijskim i o Mosesa Itaumę, czyli utalentowanego pięściarza, który może pobić rekord Mike'a Tysona, jeśli chodzi o zdobycie tytuł mistrza świata. Nie zabrakło także kwestii śmierci Mateusza Murańskiego, która wstrząsnęła światem internetu.

Polski zawodnik MMA zaatakowany nożem w Serbii pokazał zdjęcie ze szpitala. Przekazał najważniejszy fakt

- Mam dość zasadnicze poglądy, jeśli chodzi o sprawy śmierci. Wszyscy umierają. dotyczy to także mnie i siebie z tego grona nie wykluczam. Jak ktoś umiera, zwłaszcza młoda osoba, to jest szkoda i jest żal. Ani młodego, ani starego Murańskiego nie znam i nie interesuję freak-fightami i nie oglądam serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Każdy z nas swoim zachowaniem zwiększa lub zmniejsza ryzyko szybkiej śmierci - mówił Saleta.

Najnowsze