Mikołaj Andrzejczak

i

Autor: Instagram / Mikołaj Andrzejczak Mikołaj Andrzejczak

Szokujące informacje

Polski zawodnik MMA zaatakowany nożem w Serbii pokazał zdjęcie ze szpitala. Przekazał najważniejszy fakt

2023-02-17 8:46

Wstrząsające informacje pojawiły się w czwartkowy poranek. Dwóch polskich zawodników MMA Brajan Przysiwek i Mikołaj Andrzejczak zostali zaatakowani nożem w Serbii pod jednym z klubów w Belgradzie. Pierwszy z nich miał walczyć o życie. Andrzejczak opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala i przekazał ważną informację do fanów i bliskich.

Takich informacji z mistrzostw świata amatorów w MMA nikt się nie spodziewał. Niestety, dwóch polskich zawodników MMA zostało zaatakowanych przez nieznanych sprawców. Brajan Przysiwek i Mikołaj Andrzejczak trafili do szpitala po napaści. Polacy zostali potraktowani nożami. Brajan Przysiwek, według relacji lokalnych mediów, miał walczyć o życie. Andrzejczak wyszedł z całej sytuacji niemal bez szwanku. Teraz pokazał ważne zdjęcie na Instagramie.

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani nożem. Porażające doniesienia, jeden walczy o życie

Polacy zaatakowani nożem w Serbii. Andrzejczak pokazał zdjęcie ze szpitala

Jeden z polskich zawodników Mikołaj Andrzejczak opublikował fotografię, pokazując kciuk do góry i informując, że jest z nim wszystko w porządku. W ten sposób na pewno uspokoił swoich fanów i bliskich.

- U mnie wszystko okej. Mam się dobrze, nic mi nie jest. Lada moment wracam. Dziękuję za wsparcie - napisał Andrzejczak.

Mikołaj Andrzejczak

i

Autor: Instagram / Mikołaj Andrzejczak Mikołaj Andrzejczak

Jak doszło do ataku na polskich zawodników MMA w Belgradzie?

Według informacji przekazanych przez serbskie media do ataku doszło przed klubem "Stefan Braun" w środku nocy. W rozmowie z "Blikiem" jedna z osób miała domniemywać, że napastnicy byli po prostu pijani. W tym miejscu już wcześniej miało dochodzić do ataków.

Wszystko jasne! Znamy szczegóły kolejnej walki Normana Parke'a! Były gwiazdor FAME MMA i KSW rusza na podbój Francji

Brajan Przysiwek i Mikołaj Andrzejczak awansowali do drugiej rundy amatorskich MŚ MMA federacji IMMAF i na tej rundzie zakończyli swój udział po porażkach z Kasimem Sardorowem i Aleksandrem Iwaszkinem.

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Kolejny region w Europie na skraju WOJNY?

Posłuchaj, co dzieje się zaledwie 700 km od Polski!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze