Przemysław Saleta OSTRO o Marcinie Najmanie. Pojawiły się oskarżenia o ustawianie walk [TYLKO U NAS]

2020-12-04 17:23 ŁOLI
Andrzej Kostyra, Kasjusz Życiński, Przemysław Saleta
Autor: YouTube/ KOstyra SE

Marcin Najman w ostatnich tygodniach znalazł się na ustach niemal całej Polski po tym, jak został zdyskwalifikowany podczas walki z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim podczas gali FAME MMA 8. Oprócz krytyki ze strony kibiców i dziennikarzy, El Testosteron musiał mierzyć się z komentarzami innych zawodników, takich jak chociażby Przemysław Saleta, który postanowił zdradzić kilka szczegółów z życia Marcina Najmana podczas wywiadu dla Andrzeja Kostyry.

Po walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i dyskwalifikacji po niesportowym zachowaniu zdaniem sędziego, Marcin Najman wielokrotnie przedstawiał swoją wersję wydarzeń oraz tłumaczył, co skłoniło go do takiego zachowania. Przypomnijmy, że El Testosteron postanowił obalić, a następnie kopać swojego rywala pomimo faktu, że walka odbywała się w boksie. Po jednym z takich wywiadów swoje trzy grosze dorzucił Przemysław Saleta, który rozpoznał swój pas mistrzowski w gablocie Najmana. Teraz mistrz Europy postanowił podzielić się kilkoma faktami z życia Marcina Najmana, podczas rozmowy z Andrzejem Kostyrą. Zawsze miał różnego rodzaju wymówki, ale posiadał także większe poczucie humoru i trochę dystansu. On ma taką taktykę na walkę, że albo trafi i zyska przewagę, albo przyjmie cios lub się zmęczy i się poddaje. Wyczerpał już limit odklepań i kontuzji, więc teraz wymyślił sobie sprawę honorową...  - komentuje zachowanie Najmana Saleta. Koniecznie zobaczcie całą rozmowę znajdującą się poniżej! 

Wielka gwiazda Gogglebox TTV zdecydowała się na poważny krok. Ta decyzja zmieniła całe jego życie!

To jednak nie koniec wyznań Przemysława Salety o Marcinie Najmanie. Mistrz Europy zarzucił bowiem El Testosteronowi, że ten ustawiał swoje walki. Dowodem na potwierdzenie tych słów miała być jego rozmowa z jednym z zawodników, który podłożył się Najmanowi. - Parę lat temu, już nie pamiętam, czy ten chłopak do mnie napisał w 2014 czy 2016 roku, że walczył z Marcinem Najmanem i źle się z tym czuje. Czuje się jak frajer, bo przegrał, podłożył się chyba w 2. rundzie, bo Marcin mu obiecał, że zapłaci mu, jeśli to zrobi. Nie dość, że ma przegraną z Marcinem w rekordzie, to ten mu jeszcze nie zapłacił... - stwierdził Saleta. 

Agnieszka Radwańska przebrała się za królową i kusi DEKOLTEM! Wycięcie w sukni odsłoniło naprawdę dużo! ZDJĘCIA

Na odpowiedź Marcina Najmana nie było trzeba długo czekać. El Testosteron nazwał wypocinami wypowiedzi swojego byłego już kolegi, a do posta zamieszczonego w mediach społecznościowych dołączył fragment swojej walki z Przemysławem Saletą, do której doszło na gali KSW.

Zbigniew Boniek pokazał jak mieszka. Gdy to zrobił, został WYŚMIANY

Najnowsze