Agnieszka Radwańska przebrała się za królową i kusi DEKOLTEM! Wycięcie w sukni odsłoniło naprawdę dużo! ZDJĘCIA

2020-12-04 18:44 CH
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska jest królową polskiego tenisa? Jeszcze nie tak dawno odpowiedź na to pytanie była oczywista. Agnieszka Radwańska przez długie lata jako jedyna Polka zachwycała w tenisowym tourze, utrzymując się w ścisłej czołówce światowego rankingu. Po sukcesie Igi Świątek zdania są już jednak podzielone, bo 19-latka z podwarszawskiego Raszyna triumfując w paryskim French Open, dokonała tego, czego Radwańskiej nigdy nie udało się zrobić. Kto jest zatem królową polskiego tenisa - Agnieszka Radwańska czy Iga Świątek? Na prawdziwe podsumowania przyjdzie czas w przyszłości. Na razie Agnieszka Radwańska wcieliła się w królową na potrzeby efektownej sesji zdjęciowej. Jej efekty wkrótce w kioskach, ale już dzisiaj Isia podzieliła się z fanami klimatyczną fotką.

Agnieszka Radwańska przez długie lata rządziła niepodzielnie w polskim tenisie. Była wiceliderka rankingu WTA nigdy nie wygrała Szlema i nie wspięła się na sam szczyt światowego notowania. Jednak jej wspaniała kariera i tak była pełna spektakularnych sukcesów. Doceniła to również Iga Świątek, następczyni Radwańskiej. Już podczas konferencji prasowej po triumfie 19-latki w paryskim French Open padły pytanie o jej słynną rodaczkę. Iga Świątek jako pierwsza Polka w historii wygrała Szlema. Dokonała tego, czego Radwańskiej nie udało się nigdy zrobić. Zapytana o to, czy w związku z tym jest już najlepszą polską tenisistką w historii, Świątek odpowiedziała z wielką klasą. - Wiem, że dokonałam tutaj historycznej rzeczy. Jednak Radwańska tak wiele osiągnęła i grała na najwyższym poziomie przez jakieś 12 lat. Wiem, że teraz ludzie będą nas porównywać. Ale myślę, że muszę być regularna i wygrywać również w następnych latach, aby można mnie było nazywać mnie najlepszą polską tenisistką. Mam wciąż dużo do zrobienia. Nadal uważam, że to miano jej się należy - powiedziała o Radwańskiej Iga Świątek.

Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!

Kto zatem jest królową polskiego tenisa? Wciąż Agnieszka Radwańska czy już jednak Iga Świątek? Na razie gwiazda z Krakowa wcieliła się w rolę królowej, zakładając na potrzeby sesji zdjęciowej efektowną suknię. "Kolejny dzień na planie tylko troszkę w innej wersji" - skomentowała fotkę Isia, dodając wymowne tagi: #pokrólewsku #wkrótcewkioskach #zdjeciajakichniebylo. Trzeba przyznać, że jako królowa prezentuje się przepięknie. Jej fani też nie kryli zachwytów. Poniżej zdjęcie królowej Agnieszki I Radwańskiej.

Radwańska przeszła BOLESNY ZABIEG NA TWARZ! Opowiedziała szczegóły! WIDEO i ZDJĘCIE

Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!
Najnowsze