Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Łukasz "Juras" Jurkowski

Pudzianowski był traktowany jak... baba z brodą i cyrkowa atrakcja! Mocne słowa "Jurasa"

2021-06-03 13:50

To będzie prawdziwe starcie tytanów! Dwie legendy, dwie ikony polskiego MMA, wejdą do klatki na gali KSW 61 w Gdańsku. Już w sobotę, 5 czerwca Mariusz Pudzianowski (44 l., 14-7, 1 NC) zmierzy się z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim (40 l., 17-11)! Oj, posypią się wielkie grzmoty! Podczas tego pojedynku nie można mrugać! - Traktowaliśmy go jako cyrkową atrakcję, babę z brodą. Bardzo szybko został zaakceptowany – mówił Jurkowski w zapowiedzi walki.

Przed pojedynkiem „Juras” przypomniał, że to on jest rekordzistą KSW. To on najszybciej znokautował rywala w historii organizacji. Na gali KSW 2 w lipcu 2004 r w 9 s pokonał Pawła Zalewskiego. – Trudno będzie to pobić, ale życzę tego wszystkim zawodnikom sobotniej gali KSW 61. Znaczy wszystkim oprócz „Pudziana” – żartował na Instagramie Jurkowski.

Albert Sosnowski MIAŻDŻY Przemysława Saletę! "Dragon" nie miał litości, bezlitosny wyrok na bokserze

KSW 61: Juras vs Pudzianowski

„Juras” wraca do klatki po ponad dwóch latach przerwy od wygranej ze Stjepanem Bekavacem na KSW 48. – Stawiam kolejny krok w realizacji marzeń. Mam 40 lat i dalej mogę cieszyć się tą przygodą – dodaje. Jurkowski to prawdziwa legenda KSW. Był pierwszym mistrzem organizacji. Czy pokona inną ikonę polskiego MMA? – Wiadomo, że jak Pudzianowski przychodził do tego sportu, traktowaliśmy go jako cyrkową atrakcję, babę z brodą. Bardzo szybko został zaakceptowany – przyznał Jurkowski w zapowiedzi walki.

Teraz dwa zwierze wejdą do klatki w starciu elektryzującym publiczność, która licznie zasiądzie w Ergo Arenie. – To dwa tygrysy, które chcą wygrać. Walka dwóch samców, kto będzie mocniejszy – mówi Pudzianowski.

Rafał Trzaskowski stanie do walki bokserskiej?! Padła konkretna propozycja, jak zareaguje prezydent Warszawy?

Trybson po gali FEN34
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze