Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mariusz Pudzianowski

Co za zmiany!

Pudzianowski pokazał nieznane zdjęcie z Jurasem, a fani mogą być w szoku! Jak oni się zmienili, "czas leci szybko"

2023-05-25 14:28

Mariusz Pudzianowski postanowił sięgnąć do swojego archiwum i pokazać dość nieznane zdjęcie sprzed lat, na którym znalazł się także inny, słynny zawodnik MMA, Łukasz "Juras" Jurkowski! To zdjęcie pokazuje, jak szybko leci czas i jak zmienili się obaj wojownicy. Dla wielu fanów to może być szok!

Mariusz Pudzianowski już niebawem podejmie się nielichego zadania i zmierzy się z Arturem Szpilką na gali XTB KSW Colosseum 2, które odbędzie się już 3 czerwca 2023 roku. W międzyczasie, szykując się na elektryzujące starcie, "Pudzian" postanowił sięgnąć do swojego fotograficznego archiwum i pokazał zdjęcie sprzed lat, które może wywołać szok u fanów. Na fotografii opublikowanej przez Pudzianowskiego znalazł się inny, bardzo znany zawodnik MMA i spiker na meczach warszawskiej Legii - Łukasz "Juras" Jurkowski. To zdjęcie dobitnie pokazuje, jak zmienili się obaj panowie.

Mariusz Pudzianowski pokazuje nieznane zdjęcie z Jurasem. Fani mogą być w szoku, nie uwierzycie, jak się zmienili

Nie da się ukryć, że Pudzianowski i Jurkowski od lat pozostają w dobrych stosunkach i mimo że panowie nie raz stoczyli wzajemne pojedynki, to ciężko szukać między nimi złej krwi. Dowodem jest tego zdjęcie sprzed lat, na którym obaj zawodnicy MMA prezentują swoją muskulaturę. Fotografie poznaliśmy dzięki Pudzianowskiemu, który wrzucił ją na swoje media społecznościowe i zauważył słusznie, że czas mija bardzo szybko. To jak zmienili się obaj Panowie jest wręcz nie do pomyślenia. 

- Czas leci szybko, a wydaje się, jakby to było miesiąc temu - podpisał zdjęcie Mariusz Pudzianowski.

Aby zobaczyć inne zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego i Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Mariusz Pudzianowski Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: instagram.com/pudzianofficial
Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze