Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram / Krystian Pudzianowski Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski

Trudne chwile Pudziana

Pudzianowski trafił do szpitala. Bardzo bolesna kontuzja, zdjęcia przerażają. Ujawnił przy tym brutalną prawdę

2022-09-27 8:36

Wystarczy chwila nieuwagi, aby podczas uprawiania sportu doszło do bolesnego urazu. Kontuzje przytrafiają się bardzo często i są niekiedy opłakane w skutkach. Niestety, wielkiego pecha miał właśnie Krystian Pudzianowski. Brat legendarnego zawodnika KSW pokazał zdjęcia ze szpitala, na których widać opatrunki na nodze. Okazuje się, że podczas meczu charytatywnego kolano Pudzianowskiego nie wytrzymało.

Kibice mieszanych sztuk walki z występów w oktagonie kojarzą przede wszystkim Mariusza Pudzianowskiego, który świetnie radzi sobie w KSW. Nie można jednak zapominać, że przygodę ze sportami walki miał również brat byłego strongmana, Krystian. 41-latek stoczył trzy pojedynki i jego fani czekają na kolejne starcia gwiazdy disco polo.

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

Pudzianowski z bolesną kontuzją. Pokazał zdjęcia ze szpitala

Na razie jednak nie zanosi się na to, aby Krystian Pudzianowski miał szybko wrócić do oktagonu. Wszystko przez bolesny uraz, jakiego niedawno doznał. Na profilu na Instagramie Pudzianowskiego pojawiła się fotografia ze szpitala z ratownikami medycznymi. Można zauważyć, że lewa noga zawodnika i artysty jest mocno obandażowana.

Tomasz Narkun wraca do klatki KSW! Szykuje się znakomita walka, rywalem „Frankenstein”

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Krystiana Pudzianowskiego w kolejnej walce w MMA?

Okazuje się, że Pudzianowski brał udział w meczu charytatywnym. Niestety nie wytrzymało jego kolano. - Rozwaliłem kolano. Noga uciekła, strzeliła jak z procy i koniec gry - powiedział piosenkarz cytowany przez portal disco-polo.info. Pudzianowski prosto z meczu został przetransportowany do szpitala w Łodzi, gdzie wykonano badania. Te miały wykazać zerwanie więzadła. Jeśli to się potwierdzi, Pudzianowskiego czeka długa przerwa od sportu.

Jednocześnie zawodnik opublikował wymowny tekst. Jest nim cytat z kabaretu Neo-Nówka i skeczu "Wigilia 2022". - 70 mln wywalili na wybory kopertowe, 2 mld idzie na tępa propagandę w TVP, do tego Ostrołęka, CPK, Turów i inne przewałki. Wiesz, ile za te miliony można by dzieci wyleczyć? A my jak te łosie zbieramy na aukcjach charytatywnych, a rząd ma to wszystko w du***.”(Neo-Nówka - „Wigilia 2022”) Podpisuje się pod tym miłego dnia. Kontuzje da się wyleczyć, a niektórych dzieci nie zdążymy, bo nie stać ich rodziców na tak drogie leki - napisał Pudzianowski w opisie do fotografii ze szpitala.

Krystian Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianowski_krystian Krystian Pudzianowski
PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze