Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

XTB KSW 77

Pudzianowski zlany potem, po starciu z twardym rywalem. Tak tyra przed walką z Khalidovem, nagranie stało się hitem

2022-10-29 16:15

Mariusz Pudzianowski swoją przygodę z MMA rozpoczął w 2009 roku pokonując w bardzo efektowny sposób Marcina Najmana. Po 13-stu latach spędzonych w federacji KSW, "Pudzian" zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem - Michałem Materlą, którego pokonał niespodziewanie w pierwszej rundzie po świetnym podbródkowym. W grudniu 45-latek skrzyżuje rękawice z kolejną legendą - Mamedem Khalidovem. O swoich przygotowaniach były strongman informuje kibiców za pomocą mediów społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski po zakończeniu świetnej karierze w sportach siłowych postanowił wejść do klatki. 45-latek w mieszanych sztukach walki występuje już trzynaście lat. Były strongman udowadniał już niejednokrotnie, że do każdego pojedynku podchodzi bardzo poważnie, sumiennie trenując, o czym często nagrywa relacje w mediach społecznościowych. "Pudzian" w 2022 roku niespodziewanie znokautował  w pierwszej rundzie bardzo doświadczonego zawodnika - Michała Materle. "Dominator" posłał na deski swojego rywala efektownym ciosem podbródkowym, tym samym podtrzymując zwycięską passę, która trwa od pięciu jego ostatnich walk. Ostatni raz Pudzianowski przegrał w 2019 roku, wówczas lepszy okazał się Szymon Kołecki.

Niespodziewany rywal Mariusza Pudzianowskiego! Tak były strongman przygotowuje się do walki z legendą KSW

Wszyscy kibice sportów walki w Polsce nie mogą się doczekać pojedynku pomiędzy Pudzianowskim, a Khalidovem. Ten pojedynek będzie nie bez powodu walką wieczoru gali XTB KSW 77, która odbędzie się w gliwickiej arenie. 45-latek często dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami, a przede wszystkim relacjonuje przygotowania do kolejnych starć, teraz nie mogło być inaczej. - Od trenera praca domowa została zadana, trzeba odrobić. 25 minut rozgrzewki, praca z kolegą, na koniec fajne ćwiczonko. Ostatnia seryjka i praca domowa odrobiona. Ręce bolą, bo jest dobrze nierozbity. Ma dopiero 5 miesięcy, więc jest twardy. Waży 65 kilogramów - przekazał zawodnik KSW.

Pudzianowski przedstawił swojego "sparingpartnera", którym rzucił po zakończonych ćwiczeniach. Jak się okazało, nieodłącznym kompanem w treningach 45-latka jest manekin o imieniu "Zenek". - Uwierzcie, 65 kilo, 185 centymetrów. I tak trzy razy w tygodniu podnosić. Miłego wieczorku, koniec na dzisiaj - podsumował "Dominator".

Andrzej Kostyra i trener Mirek Okniński TYPUJĄ walkę Pudzianowski - Khalidov
Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Najnowsze