Pudzianowski zawalczy w FEN! Jego rywalem były hokeista

2020-05-30 14:50 MSo
Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / Krystian Pudzianowski Krystian Pudzianowski i Mariusz Pudzianowski

Wielkimi krokami świat sportu wraca do normalności! W czerwcu szykuje się kilka dużych imprez organizowanych przez popularne polskie organizacje. W federacji Fight Exclusive Night, brat Mariusza, Krystian Pudzianowski wejdzie do klatki po raz drugi w karierze. Właśnie poznał swojego przeciwnika. To były hokeista!

Krystian Pudzianowski debiut w świecie sportów walki ma już za sobą. Brat słynnego strongmana, a obecnie zawodnika MMA, Mariusza, walczył na gali freak-fightowej organizacji FFF. Tym razem pojawi się w oktagonie drugiej, największej federacji w Polsce, Fight Exclusive Night.

Artur Szpilka mówi kiedy może walczyć z Diablo! Nie będzie transmisji w TELEWIZJI?!

W pierwszym pojedynku mierzył się z Radosławem Słodkiewiczem. Wygrał, choć kosztowało go to mnóstwo zdrowia! W powietrzu fruwały potężne ciosy, ale ostatecznie to ręka "Pudziana" powędrowała w górę w geście triumfu. Schodząc do szatni musiał korzystać z pomocy kolegów.

Jakiś czas temu, szef FEN Paweł Jóźwiak poinformował, że brat "Pudziana" zasili szeregi organizacji i zawalczy na najbliższej gali sprzedawanej w systemie PPV! W co-main evencie stanie w szranki z Piotrem Szeligą. Po FEN 28 jego kariera w sportach walki może wystrzelić.

Szeliga to zawodnik debiutujący w MMA. Zajmuje się sportami siłowymi - jest trenerem personalnym i motywatorem psycho-fizycznym. Przez jedenaście lat był hokeistą. Czy znajdzie sposób na zdetronizowanie potężnego przeciwnika?

Najnowsze