Robert Burneika szczerze o alkoholu! Dla wielu to nie do pomyślenia, Hardkorowy Koksu musiał się do tego przyznać

2022-06-22 12:47
Robert Burneika, Hardkorowy Koksu
Autor: East News Robert Burneika

Robert Burneika, znany również jako "Hardkorowy Koksu" jest znany polskim internautom od wielu lat i przez ten czas był w stanie zebrać rzeszę swoich wiernych fanów. Wielu z nich w dalszym ciągu może nie wiedzieć o kulturyście i zawodniku HIGH League wielu rzeczy, jak chociażby to, jakie podejście na on do kwestii alkoholu i czym lubi raczyć się najbardziej. Tu z pomocą przyszedł sam Burneika, którzy swoim wyznaniem mógł zszokować wielu internautów.

O Robercie Burneice znów zrobiło się głośno, kiedy kulturysta znany polskim fanom lepiej jako "Hardkorowy Koksu" został ogłoszony jako jeden z bohaterów minionej gali HIGH League 3. Co prawda Burneika nie był w stanie spędzić wiele czasu w klatce, ze względu na kontuzję, której nabawił się już w pierwszej rundzie, jednak wielu internautów przypomniało sobie o Litwinie, który miał okazję gościć również w Hejt Parku na antenie "Kanału Sportowego". Tam oczywiście kulturysta odpowiadał na pytania widzów, a jedno z nich dotyczyło alkoholu. Robert Burneika nie miał zamiaru kłamać i zdecydował się na szczere pytanie. 

Mamed Khalidov miał do przekazania bardzo ważną wiadomość! Fani KSW będą zachwyceni, to się dzieje

Szczere wyznanie Roberta Burneiki o alkoholu. Gwiazdor HIGH League już tego nie ukrywa, opowiedział o tym publicznie 

Jeden z widzów, który dodzwonił się na antenę, postanowił zapytać Hardkorowego Koksa", czy istnieje sposób na pogodzenia częstych treningów z piciem alkoholu w takie sposób, aby nie psuł on efektów ćwiczeń. Gwiazdor HIGH League postanowił dać mu radę, którą sam stosuje od lat, czyli po prostu nie pić alkoholu. Kulturysta przyznał publicznie, że on nie pije w ogóle jakiegokolwiek alkoholu, ponieważ nie jest mu to do niczego potrzebne. 

Bezlitośnie zadrwili z Krzysztofa Radzikowskiego! Przerobili twarz gwiazdy Gogglebox TTV w… ziemniaka! Bezcenna reakcja siłacza

Zobaczcie, w jakiej formie jest obecnie Robert Burneika, klikając w galerię zdjęć poniżej

Robert Burneika szczere o alkoholu! Wyznanie kulturysty może wielu zaskoczyć, wszystko ujawnił

Co więcej, Robert Burneika wyznał na antenie, że nigdy w życiu nie był w stanie upojenia alkoholowego i jest przeciwny spożywania napojów wyskokowych. - Jak połączyć… Kurde, nie ma żadnego picia chłopie! Nie ma połączenia. Ja ci powiem tak, w życiu nie byłem pijany. I nigdy nie piłem. Nie dlatego, że trenuję, tylko po prostu mam swoje zasady, że nie piję i koniec. Dziwi mnie to trochę, że ludzie tyrają cały tydzień na treningu, a w weekend przechleją wszystko i od nowa to samo… Ja jestem w ogóle przeciwko alkoholowi - odpowiedział stanowczo gwiazdor HIGH League przyznając publicznie, że sam nie spożywa alkoholu i nie ma zamiaru zacząć, co z pewnością dla wielu fanów może być zaskakujące.

Arkadiusz Wrzosek bez ogródek o FAME MMA! Zaskakujące słowa gwiazdy KSW. Powiedział, co naprawdę myśli o freak fighcie

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Burneika - Orzechowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze