FAME MMA

i

Autor: screen.

Mocno!

Sceny grozy na konferencji FAME MMA! Polak rzucił się z kopniakiem na Marconia! Jest komentarz federacji!

2023-12-08 22:37

Byliśmy świadkami wyjątkowo mocnych scen przed FAME MMA! W trakcie Face2Face między Adrianem Polakiem a Natanem Marconiem wybuchła potężna sprzeczka, która zakończyła się atakiem na Marconia! Zawodnik federacji skończył starcie z rozcięcieciem. Do wydarzenia odniosło się FAME MMA, które zapowiada sankcję!

Byliśmy świadkami bardzo niepokojących scen tuż przed jutrzejszym FAME MMA! Na panelu F2F doszło do sprzeczki między Adrianem Polakiem a Nataniem Marconiem, która sprowokowała Polaka do ruszenia na swojego oponenta! Na twarzy Marconia pojawiło się rozcięciecie, a sama federacja zapowiedziała, że nie zamierza tolerować takiego zachowania i ukarze Polaka. 

Sceny grozy na F2F! Polak zaatakował Marconia!

Nie da się ukryć, że emocje między Natanem Marconiem a Adrianem Polakiem są bardzo skomplikowane i pełne negatywnego napięcia. Dało się to wyczuć w trakcie F2F obu zawodników, którzy nie szczędzili sobie uprzejmości. Temperatura ich spotkania była tak mocna, że Polak ruszył na Marconia i wymierzył mu kopnięcie, co z kolei zakończyło się rozcięciem twarzy influencera.

Na sprawę zareagowała federacja FAME MMA, która za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że Adrian Polak będzie miał karę za swój atak.

- Adrian Polak zostanie ukarany za swoje zachowanie w trakcie dzisiejszego F2F. Po gali władze federacji poinformują o wymiarze nałożonej sankcji. - napisało FAME MMA na swoich mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze