Sebastian Przybysz, Werlleson Martins

i

Autor: Instagram Sebastiana Przybysza Sebastian Przybysz, Werlleson Martins

Sebastian Przybysz zostanie upolowany przez "Króla Serbii"? Odważna zapowiedź Werllesona Martinsa

2022-04-23 15:55

Już 1239 dni pozostaje niepokonany mistrz organizacji KSW Sebastian Przybysz (29 l.). Posiadacz pasa wagi koguciej ostatni raz przegrał w grudniu 2018 r. z Antunem Raciciem. „Sebić” wygrał pięć kolejnych pojedynków, w tym cztery z przybyszami z zagranicy.

Czy król dywizji koguciej KSW rozprawi się z kolejnym rywalem? Po świetnym debiucie Zuriko Jojua był gotowy walczyć o pas mistrzowski z Sebastianem Przybyszem. Ale ostatecznie to nie Gruzin, a pochodzący z Brazylii Werlleson Martins wejdzie do klatki i spróbuje zgarnąć kolejne złoto.

KSW 69: Przybysz kontra Werlleson

Przybywający z kraju kawy wojownik jest pewny siebie i planuje urządzić sobie polowanie w Warszawie. – „Król Serbii” będzie polował w Polsce – zapowiada pojedynek z Polakiem. Martins to mistrz serbskiej organizacji SBC Revenge. Teraz zawalczy dla, jak sam mówi, jednej z najlepszych organizacji na świecie. – Podczas gali KSW 69 zobaczycie moją najlepszą wersję do tej pory – zarzeka.

Czytaj także: Kiedy gala KSW 69? O której godzinie start?

28-letni Przybysz wygrał pięć ostatnich walk. Tylko dwie zakończyły się decyzją sędziów, ale i wtedy dostarczały dużych emocji. „Zmienia się wszystko po raz kolejny, ale mam zamiar wyjść i dobrze się bawić. Dziękuję rywalowi za podjęcie rękawic” – pisał na Instagramie popularny „Sebić”.

Gala KSW 69 odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia. Początek walk zaplanowano na godzinę 19:00. Darmową relację na żywo z tego wydarzenia możesz śledzić w portalu sport.se.pl! Zapraszamy na wielkie emocje!

Fury - Whyte. Kulisy wyjazdu do Londynu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze