Daniel Rutkowski z żoną

i

Autor: Instagram / Marek Kudelski SUPER EXPRESS Daniel Rutkowski z żoną

Seksowna żona gwiazdy KSW zwala z nóg. Ukochana Daniela Rutkowskiego czeka na mistrzowską walkę

2022-03-14 14:40

Daniel Rutkowski staje przed szansą walki o pas mistrzowski organizacji KSW. Jego przeciwnikiem będzie utalentowany Francuz Salahdine Parnasse. Młody wojownik odzyskał tytuł w rewanżu z Danielem Torresem. "Rutek" może liczyć na mocne wsparcie nie tylko setek kibiców, ale także zjawiskowej żony. Czy przywiezie do domu trzeci pas?

Daniel Rutkowski na gali KSW 68 stanie przed arcytrudnym wyzwaniem. W sobotę 19 marca, w Radomiu "Rutek" będzie miał szansę powalczyć o pas organizacji z utalentowanym Francuzem Salahdinem Parnassem. Polak doskonale zna już smak posiadania mistrzowskich tytułów. Zdobywał je w dwóch z trzech największych polskich organizacji - FEN oraz Babilon MMA. Teraz może zgarnąć także kolejne trofeum, choć na pewno łatwo o to nie będzie. W hali wspierać go będą tysiące kibiców. Wśród nich na pewno najważniejsza kibicka dla niego - jego żona.

NIE PRZEGAP! Norman Parke nie zostawił wątpliwości przed FAME 13! Zapytali go o walkę z Boxdelem i Golą, ma propozycję

KSW 68: Piękna Agnieszka będzie wspierać pretendenta

Zjawiskowa Agnieszka od lat wspiera Daniela Rutkowskiego w drodze na ścisły, sportowcy szczyt. - Moja duma! Mój motywator! Moja siła - pisała o ukochanym na Instagramie jakiś czas temu. We wrześniu 2021 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Razem zajmują się także pięknym psiakiem rasy wyzel weimarski.

Zobacz zdjęcia Daniela Rutkowskiego i jego żony w galerii poniżej!

KSW 68: Kto wystąpi na gali?

Gala KSW 68 zaplanowana jest na sobotę, 19 marca w Radomiu. W walce wieczoru Daniel Rutkowski zmierzy się o pas kategorii piórkowej z Salahdinem Parnassem, który jest panującym mistrzem dywizji. W klatce zobaczymy także Michała Kitę, Patryka Kaczmarczyka, Alberta Odzimkowskiego czy Damiana Janikowskiego. Transmisja tylko na platformie streamingowej Viaplay.

Sonda
Kto wygra walkę wieczoru KSW 68 Daniel Rutkowski - Salahdine Parnasse?
RUTKOWSKI BRUTALNIE NOKAUTUJE WYSOKIM KOPNIĘCIEM NA KSW 64!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze