Mateusz Murański

i

Autor: Akpa Mateusz Murański

Sensacja na FAME 14! Mateusz Murański pokonał Alana Kwiecińskiego, doświadczenie mu nie pomogło

2022-05-14 21:56

Na Fame MMA 14 doszło do starcia Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim. Konflikt między dwoma zawodnikami narastał coraz bardziej. W ostatnich dniach "Alanik" odniósł się do matki aktora, twierdząc, że kompromituje się w mediach społecznościowych. Podczas "Face2Face" doszło między nimi do bójki. Doświadczenie Kwiecińskiego nie pomogło mu i niejednogłośną decyzją sędziów przegrał walkę.

Konflikt między Mateuszem Murańskim a Alanem Kwiecińskim nabierał przed galą coraz bardziej na sile. Zawodnicy Fame MMA, nie mogli się powstrzymać podczas konferencji, czy "Face2Face", które odbywało się przed galą. Za każdym razem dochodziło do spięć pomiędzy "Muranem" a "Alanikiem". Obie strony nie zważając na konsekwencje atakowały na zmianę swoje rodziny. - Moja mama już dawno odpoczywa na górze i szkoda, że ktoś zakłóca jej spokój. Moi drodzy, mnie może nie miał kto wychować... ale zobacz kto wychował ciebie. Mi by było wstyd - powiedział Kwieciński.

Mateusz Murański dokonał niemal niemożliwego! Wielka przemiana tuż przed walką na FAME 14

W sobotę walka nie została rozstrzygnięta przed czasem. Niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Mateusz Murański. Po walce emocję nie opuszczały obu zawodników. Pewne jest, że konflikt nie został zażegnany, bo po walce "Młody Muran" wypowiedział się na temat przeciwnika. - Nie podam ręki temu śmieciowi, ale szanuję za jego przygotowanie i zapasy - powiedział Murański.

Potężna bomba spadła na rząd PiS od Mariusza Pudzianowskiego. W czuły punkt, to zaboli Morawieckiego

Jan Tomaszewski o reprezentacji i Ekstraklasie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze