Mariusz Pudzianowski

i

Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE/ EAST NEWS Mariusz Pudzianowski

Potężna bomba spadła na rząd PiS od Mariusza Pudzianowskiego. W czuły punkt, to zaboli Morawieckiego

2022-05-14 16:05

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił już chyba wszystkich, że regularnie komentuje bieżące wydarzenia w kraju i na świecie. "Pudzian" od lat skupia się nie tylko na sporcie. Zdarza mu się również angażować w tematy polityczne. Tym razem postanowił odnieść się do kryzysu gospodarczego, który nasila się w Polsce. Po jego wpisie rządzący z partii PiS z pewnością nie będą zbyt szczęśliwi.

O tym, że Mariusz Pudzianowski jest postacią niezwykle aktywną w mediach społecznościowych nie trzeba chyba nikomu mówić. "Pudzian" od wielu już lat dzieli się z fanami na Facebooku i Instagramie chwilami z życia prywatnego. Zdarza mu się również zabierać głos na palące problemy Polaków. Tak było również we wpisie, który znany zawodnik MMA i były mistrz świata strongmanów opublikował w weekend. Obrazek jaki zaprezentował Pudzianowski szybko wywołał ogromne poruszenie i trudno się temu dziwić. Chodzi bowiem o kryzys gospodarczy, który trawi nasz kraj i niemal całą Europę. Dotyka on zwykłych obywateli, a drożyzna wcale nie chce wyhamować. Skoro więc Mariusz Pudzianowski odniósł się do tej sytuacji, to musiał pobudzić do reakcji swoich fanów. Jego słowa mogą szczególnie zaboleć rządzących z PiS i premiera Mateusza Morawieckiego.

Syn Andrzeja Gołoty mógł być zupełnie kimś innym. Jego życie zmieniło się po jednej decyzji

Mariusz Pudzianowski uderza w rządzących

Mariusz Pudzianowski postanowił nieco zdystansować się w jednym z wpisów od sportu i zająć się przede wszystkim sprawami społeczno-politycznymi. Nie jest tajemnicą, że Mateusz Morawiecki, stojący na czele rządu, wywodzi się ze środowiska finansowego i w przeszłości robił karierę w bankowości. Obecna sytuacja ekonomiczna może więc szczególnie go przerażać. Zarzuty pod adresem rządzących płyną z niemal każdej strony, a teraz do tego grona krytyków dołączył również "Pudzian".

Najwyraźniej legendę polskiego sportu najbardziej boli brak odpowiedniego wsparcia dla przedsiębiorców. To w sumie nic dziwnego. Pudzianowski jest przecież biznesmenem, który prowadzi szereg interesów. Ma swoją firmę transportową, postawił salę weselną i wiele innych. Być może więc brak skutecznych działań rządu PiS sprawił, że na własnej skórze odczuł kryzys.

Zadyma Normana Parke'a z Piotrem Szeligą przed FAME MMA 14! Gorące starcie za kulisami konferencji, jest wideo

Pudzianowski o wsparciu dla przedsiębiorców

Choć wpis Mariusza Pudzianowskiego miał być zapewne zabawny, to jest to śmiech przez łzy. Na obrazku widać "Pudziana" z podpisem "Inflacja i opodatkowanie działalności gospodarczej". Obok znajduje się podobizna Marcina Najmana, którego przed laty były mistrz świata strongmanów pokonał na jednej z gal KSW. Pod "El Testosteronem" napisano: "Wsparcie dla przedsiębiorców". Najman głosi również swój legendarny cytat spod Jasnej Góry: "Ludzie, przecież tu nic nie ma".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze