Zadyma Norman Parke - Piotr Szeliga

i

Autor: TikTok Normana Parke'a Zadyma Norman Parke - Piotr Szeliga

Zadyma Normana Parke'a z Piotrem Szeligą przed FAME MMA 14! Gorące starcie za kulisami konferencji, jest wideo

2022-05-10 10:41

Norman Parke i Piotr Szeliga mają przed sobą gorący pojedynek na FAME MMA 14! Podczas drugiej konferencji prasowej doszło między nimi do ostrego starcia. W korytarzach krakowskiej Tauron Areny starli się nie tylko słownie. Najbardziej ucierpiała... sałatka, którą jadł Irlandczyk z Północy. Wideo z całego zajścia pojawiło się w sieci.

Norman Parke (36 l.) już w sobotę stoczy kolejny pojedynek w organizacji FAME MMA. W Krakowie podejmie Piotra Szeligę, która jest pewny siebie. - Siła razy ramię równa się Norman na ziemi - powiedział "Szeli". Były mistrz KSW i były zawodnik UFC zareagował ostro. - Jest wyszczekany. Zapłaci za głupoty, które do mnie wygadywał. To ja jestem dużym nazwiskiem w MMA, powinien się cieszyć, że daję mu szansę - powiedział Irlandczyk.

FAME MMA 14: Zadyma przed walką Parke - Szeliga

Nie brakuje gorzkich słów i mocnych wymian zdań między zawodnikami. Szeliga jest pewny siebie i nie wyobraża sobie, by miał przegrać ten pojedynek. - Nie będziemy walczyć trzech rund w MMA, ponieważ "dzi**a" się przestraszyła. Po 1. rundzie w boksie powiem mu: "wróć do swojego narożnika, poddaj się i zostań tam, a ja cię nie upokorzę" - dodał Parke w trailerze pojedynku.

NIE PRZEGAP! Łukasz "Juras" Jurkowski typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70! Ta opinia może Was zaskoczyć [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

Wiktoria Jaroniewska nową gwiazdą FAME MMA! Zobacz zdjęcia seksownej szczypiornistki i debiutantki w MMA

Gorąco zrobiło się w trakcie drugiej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 14. Szeliga i Parke starli się w korytarzach, ostro wymieniając zdania. Irlandczyk z Północy nieco podprowokowywał rywala, który po chwili ruszył w jego stronę. Szeliga zetknął się z rywalem czołem i dalej ostro dyskutował, po czym pchnął "Stormina".

Gdy zawodnicy FAME MMA zostali rozdzieleni, Szeliga jednym ruchem wytrącił jedzenie z ręki byłego zawodnika UFC i byłego mistrza KSW. Powstrzymywany przez jedną z osób pytał jeszcze Parke'a, kto przechodzi z profesjonalnych organizacji do FAME MMA. Sytuację na szczęście udało się opanować.

Zobacz także: Stało się! Mateusz Gamrot potwierdził kolejną walkę w UFC! Na to starcie czekały tysiące, będzie hit

FAME MMA 14: Kiedy konferencja? Kiedy gala?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się już w najbliższy weekend, w sobotę 14 maja. W walce wieczoru zmierzy się dwóch popularnych YouTuberów - "Gimper" oraz "Tromba". Transmisja na żywo tylko na platformie FAMEMMA.tv! Kup PPV, klikając w TEN LINK.

Sonda
Kto wygra na Fame MMA 14?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze