Mariola Gołota, Andrzej Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Syn Andrzeja Gołoty mógł być zupełnie kimś innym. Jego życie zmieniło się po jednej decyzji

2022-05-12 21:43

Andrzej Gołota jest człowiekiem niezwykle rodzinnym. Od wielu lat pozostaje w związku małżeńskim z Mariolą Gołotą. Znana w Polsce para doczekała się dwójki dzieci. Były pięściarz zawsze miał dobro potomstwa na względzie. Dlatego też nie naciskał na syna i córkę oraz nie wybierał za nich życiowej drogi. Choć gdyby nie jedna decyzja, to Andrzej Gołota Junior mógł żyć zupełnie inaczej.

Andrzej Gołota to postać, której polskim kibicom przedstawiać raczej nie trzeba. Niemal cały kraj przed laty wstawał w środku nocy, by śledzić telewizyjny przekaz z największych walk "Andrew" za Wielką Wodą. W Stanach Zjednoczonych ceniono jego umiejętności i był o krok od zdobycia tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej. Ostatecznie jednak zawsze czegoś brakowało i kariery nie zakończył z najcenniejszym wyróżnieniem. Jednak fani pozostali przy nim i do dziś niezwykle interesują się jego życiem. Również tym prywatnym. Andrzej Gołota i jego żona Mariola doczekali się dwójki dzieci. Para ma syna Andrzeja i córkę Alexandrę. Historia Andrzeja Gołoty Juniora jest bardzo ciekawa. Mógł bowiem iść w ślady ojca, ale jedna decyzja zaważyła na jego przyszłości.

Mariusz Wach dołączy do KSW?! Szczere wyznanie, ujawnił swoje plany na przyszłość [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

Kim jest syn Andrzeja Gołoty?

Andrzej Gołota raczej rzadko zabiera głos na temat swojej rodziny. Można znaleźć jednak kilka wywiadów, w których poruszył sprawy prywatne. Jakiś czas temu porozmawiał na przykład z dziennikarzem "Przeglądu Sportowego", odkrywając pasje swojego syna. Okazało się, że Andrzej Gołota Junior miał zadatki na to, by zostać całkiem niezłym sportowcem.

Z relacji przekazanej przez legendę polskiego boksu wynika, że Andrzej Gołota Junior próbował swoich sił w kilku dyscyplinach. Trenował m.in. boks. Jednak ukochana dyscyplina taty nie zajęła wyjątkowego miejsce w jego sercu. Próbował również sił w koszykówce, ale najlepiej szło mu w tenisie. Gołota Senior wspominał nawet, że nie miał zamiaru próbować rywalizować z dzieckiem na korcie, ponieważ już na starcie nie miał żadnych szans.

Piękna Kasia Dziurska szykuje się do debiutu w boksie! "Kibice dostrzegą we mnie coś więcej niż ładną buzię" [TYLKO U NAS]

Andrzej Gołota Junior nie wybrał drogi sportowca

Choć najwyraźniej syn Gołoty miał zadatki na dobrego tenisistę, to w pewnym momencie podjął decyzję, która zaważyła na jego życiu. Potomek pięściarza uznał, że sport wystarczy mu jako pasja, a nie sposób utrzymania. W związku z tym tenis pozostał tylko hobby, a Gołota Junior zajął się innymi rzeczami.

Wiadomo, że syn byłego sportowca poszedł na studia, gdzie radził sobie całkiem nieźle i poświęcił się biznesowi. Z wypowiedzi znanego ojca wynika, ze potomek i na tym polu poradził sobie świetnie i nie musiał nigdy żałować podjętej decyzji.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze