Smutny Marcin Najman porównał sytuację Afganistanu do Polski! Zmasakrował Joe Bidena

2021-08-16 19:35
Joe Biden, Marcin Najman
Autor: AP PHOTO / YouTube Joe Biden, Marcin Najman

Cały świat żyje przerażającymi obrazkami z Afganistanu. Po przejęciu władzy przez Talibów sytuacja jest dramatyczna. Głos w sprawie zabierają największe autorytety ds. Bliskiego Wschodu. Swoje trzy grosze postanowił wtrącić także Marcin Najman. Ten nie zostawił suchej nitki m.in. na administracji Joe Bidena. Porównał sytuację Afganistanu do dawnej sytuacji Polaków. Padły naprawdę ostre słowa.

Wszystkie oczy zwrócone są na Afganistan. Cały świat z przerażeniem obserwuje walkę o ucieczkę z kraju przejętego przez Talibów. Dramatyczne obrazki obiegły światowe media. Marcin Najman zabrał głos w sprawie. "El Testosteron" jest znany z wypowiadania się na przeróżne tematy - nie tylko sportowe. Były pięściarz i emerytowany zawodnik MMA nie szczędził gorzkich słów. Nie zostawił też suchej nitki na administracji nowego prezydenta Joe Bidena. - Wiedziałem, że jest słaby, ale jest jeszcze słabszy niż mi się wydawało. Zajmuje się tylko ideologiami - przyznał wprost były pięściarz w wideo opublikowanym na platformie YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: Tomaszewski o Muellerze: Przez niego chcieli mnie powiesić| Futbologia

Najman o sytuacji w Afganistanie. Porównał ją do Polski z Jałty

Na nagraniu opublikowanym na YouTube Marcina Najmana, były pięściarz nie ukrywał smutku. Widać jego zafrasowaną minę i duży żal. - Widać, że przez dziesiątki lat nic się nie zmienia w polityce ogólnoświatowej. Sprzedali nas w Jałcie, teraz haniebnie sprzedali Afganistan. Wniosek jest taki, by przestać oglądać się na sojuszników i budować silną polską armię. Przypomnijcie sobie sytuację z Ukrainą, gdy po upadku ZSRR na ich terenie znalazła się broń jądrowa. Pozbycie się jej miało dać gwarancję nienaruszalności granic. Na ile są warte? Są ch... warte - grzmiał Najman.

Marcin Najman odebrał nagrodę. Jaką i za co? Sprawdź w galerii poniżej!

Prezes FEN OSTRO o WALCE Z NAJMANEM: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał | Andrzej Kostyra

Marcin Najman ostro o Bidenie

"El Testosteron" nie zostawił też suchej nitki na demokratach rządzących Stanami Zjednoczonymi. - Dziwnym trafem zawsze dzieje się tak samo, że to co w USA zbudują republikanie, przychodzą demokraci i niszczą w kilka miesięcy. W sprawie tarczy antyrakietowej, kiedy George W. Bush i Lech Kaczyński oraz Donald Tusk podpisali takie porozumienie. Przyszedł Obama zablokował, zniszczył i do kosza. (...) Przestrzegałem, że dla Polski Biden nie będzie dobrym rozwiązaniem, by wygrał te wybory - przyznał.

Czy Marcin Najman ma rację? Głosuj w naszej sondzie lub napisz komentarz!

Sonda
Czy Najman ma rację w sprawie Afganistanu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze