Stifler, Pudzianowski - Bombardier

i

Autor: SUPER EXPRESS / YouTube ZRZUT EKRANU Stifler, Pudzianowski - Bombardier

Stifler rzucił wyzwanie Pudzianowi. Zapowiada, że zrobi to szybciej niż legenda KSW! Odważne słowa

2022-06-14 11:39

„Bombardier” nie pokazał zbyt wielu umiejętności, a na pewno nie był odporny na ciosy, bowiem Pudzian szybko posłał go na deski. To nie znaczy jednak, że Senegalczyk rezygnuje z walk. Teraz zmierzy się ze Stiflerem. Stifler zapowiada, że znokautuje go szybciej niż Pudzian. Tak przynajmniej przyznaje w rozmowie z "Super Expressem".

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizacji PRIME SHOW MMA. W jednym z ciekawszych pojedynków Damian "Stifler" Zduńczyk, znany z Warsaw Shore, zmierzy się z potężnym Bombardierem. Ten jeszcze niedawno mierzył się w organizacji KSW, ale po brutalnej porażce z Pudzianowskim został zwolniony z organizacji. Wraca jednak do Polski - i to z przytupem! Wejdzie do klatki organizacji PRIME SHOW MMA z popularnym celebrytą.

Stifler - Bombardier: Skończy go szybciej niż Pudzian?

Stifler jest niezwykle pewny siebie przed tym pojedynkiem. Jest przekonany, że jego rywal będzie zdecydowanie spowolniony i tu upatruje swojej szansy. Co więcej! Jest przekonany, że wykończy Bombardiera szybciej niż Mariusz Pudzianowski.

NIE PRZEGAP! Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

- Zapraszam swoich fanów do oglądania walki z Bombardierem. Będzie szybciej! Znokautuję Bombardiera szybciej niż Pudzianowski. Zobaczysz - zapowiada w rozmowie z "Super Expressem".

Oglądaj całą rozmowę ze Stiflerem w materiale wideo i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Stifler znokautuje Bombardiera szybciej niż Pudzian? Odważna zapowiedź przed PRIME SHOW MMA
Sonda
Kto wygra walkę Bombardier - Stifler?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze