Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Tomasz Radzik, Super Express Joanna Jędrzejczyk

Szczere wyznanie Joanny Jędrzejczyk o zdrowiu i pieniądzach. Te słowa nie przejdą bez echa!

2021-11-10 22:07

Joanna Jędrzejczyk jest jednym z prawdziwych symboli sportów walki w Polsce. Choć wojowniczka nie stoczyła w ostatnim półtoraroczu ani jednej walki, to szerokie grono jej fanów w dalszym ciągu mocno na nią liczy. Sama zawodniczka bardzo szczerze wypowiedziała się teraz na różne tematy, poruszając kwestie także zdrowia i pieniędzy.

Bez cienia wątpliwości Joanna Jędrzejczyk pozostaje bardzo istotnym symbolem sportów walki w Polsce. Wszyscy fani czekają, aż ponownie wróci do oktagonu, aby spróbować swoich sił po ponad półtorarocznej przerwie. Sama zawodniczka nie ukrywa, że jest w regularnym treningu, trzyma formę i interesuje ją powrót na arenę sportowych zmagań. Ma przy tym wszystkim jednak na uwadze swoje zdrowie, które w walkach MMA wystawiane jest na szwank.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk złożył Sylwii Dekiert specjalną obietnicę! Wszystko się wydało, tego już nie ukryją

- Wzięłam dłuższą przerwę, bo chciałem znowu to poczuć. Wzięłam dłuższą przerwę związaną z COVID, rekonwalescencja była długa. Teraz wrócili kibice. Może ktoś mi ujmuje, ale to uczucie wróciło. Psychicznie i fizycznie jestem silniejsza, wiem, że to się zmieniło - powiedziała Joanna Jędrzejczyk w programie "Hejt Park" na antenie "Kanału Sportowego". A przy tym dodała bardzo wyraźnie: - Nie wiem, kiedy zleciało te 19 miesięcy.

Sonda
Joanna Jędrzejczyk znów będzie mistrzem UFC?

Wojowniczka odniosła się przy tym wszystkim do kwestii swojego zdrowia i zarabiania pieniędzy. - Ja zarabiam te same pieniądze bez obijania twarzy, bez stawiania mojego zdrowia na szali. Dlatego też można mnie zrozumieć, dlaczego ta przerwa tyle trwała. Lubię rozwój, otwieram teraz kolejną spółkę - podkreśliła Jędrzejczyk.

Tak czy inaczej sportsmenka w "Kanale Sportowym" jasno dała do zrozumienia, że czuje zew i chce wrócić do oktagonu. Oby z jak najlepszym skutkiem!

Parzęczewski wraca na ring. Zapowiedź gali Tymex Boxing Night 19
Najnowsze