Artur Szpilka

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Artur Szpilka

SZOK! Artur Szpilka zadebiutuje we freak-fightach. Niespodziewany transfer High League

2022-07-12 17:01

To będzie hitowe starcie na kolejnej gali High League. Już 17 września na kolejnej gali zadebiutuje Artur Szpilka! Jeden z czołowych polskich pięściarzy, a ostatnio zawodnik KSW, pojawi się w "Wysokiej Lidze". High League ogłosiło transfer Artura Szpilki.

Na ten debiut czekał cały polski internet. Artur Szpilka pojawi się we freak-fightowej organizacji High League. Znany z odważnych wypowiedzi i wielkich walk na całym świecie pięściarz pojawi się w klatce "Wysokiej Ligi" już podczas wrześniowej gali w Gliwicach. Sprzedaż biletów rusza w piątek.

Artur Szpilka debiutuje w High League! Hitowy transfer potwierdzony

- Artur SZPILA Szpilka… witamy w HIGH League!!! Pretendent do pasa mistrza świata WBC w boksie i jeden z najpopularniejszych wojowników w Polsce. Po długim oczekiwaniu witamy w świecie freak-fightów. Debiut w naszej klatce już 17 września na HIGH League 4! - czytamy w oficjalnym komunikacie High League.

NIE PRZEGAP! Piotr "Szeli" Szeliga przeszedł wielką przemianę. Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Jak transfer skomentował sam Szpilka? - Przygoda,przygoda każdej chwili szkoda... Będzie się działo - napisał na Twitterze popularny "Szpila". Kto będzie jego rywalem? Tego na razie nie wiadomo!

Artur Szpilka - OSIĄGNIĘCIA

Artur Szpilka stoczył 29 walk w zawodowej karierze. 24 z nich wygrał, pięciokrotnie przegrywał. Bił się o mistrzostwo świata WBC z Deontayem Wilderem, ale po dobrym początku starcia został znokautowany w dziewiątej rundzie. Ostatnio zadebiutował w MMA w organizacji KSW. W debiucie pokonał Siergieja Radczenkę.

Totalna metamorfoza Artura Szpilki. Do wszystkiego się przyznał. Doszło do wielkiej przemiany

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Włodarczyk w MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze