Tajemnicze nagranie Najmana i jasnowidza Jackowskiego zniknęło z sieci. Wiemy dlaczego

2020-05-31 8:57 JWa, ZPL
Krzysztof Jackowski, Marcin Najman
Autor: Wikimedia, Instagram / marcin.najman Krzysztof Jackowski, Marcin Najman

Marcin Najman stał się ostatnio jednym z głównych bohaterów środowiska sportów walki w Polsce. Przejście do FAME MMA sprawiło, że "El Testosteron" zyskał wielu fanów wśród przedstawicieli młodego pokolenia. Jak się okazuje, na rozmowę z nim zdecydował się też słynny jasnowidz z Człuchowa. Krzysztof Jackowski i Marcin Najman rozmawiali w formie wideo. Nagranie jednak szybko zniknęło z sieci. Dlaczego?

Krzysztof Jackowski i Marcin Najman nagrali swoją rozmowę. Nagranie pt. "Jazda z kumplem" pojawiło się na serwisie YouTube. Szybko jednak zostało zdjęte i obecnie nie można go odtworzyć. Nie wiemy więc jakie tematy podczas konwersacji poruszali dwaj znani Polacy. Wygląda jednak na to, że były one bardzo poważne. Poprosiliśmy bowiem o komentarz samego jasnowidza z Człuchowa. Krzysztof Jackowski dość lakonicznie, ale wymownie, wytłumaczył nam powody decyzji o usunięciu materiału z sieci i wydają się one jak najbardziej zrozumiałe.

Marcin Najman zakpił z polskiego piłkarza. Przekręcił nazwisko i nazwał go "Gejewiczem"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że treści takich rozmów nie powinny być po prostu publikowane w Internecie. - Zdecydowałem się to zdjąć ze względu na prywatny charakter rozmowy - skomentował dla nas. Ciekawscy fani Marcina Najmana nie dowiedzą się więc prawdopodobnie nic więcej o jego spotkaniu z Jackowskim.

Marcin Najman stoczy walkę za DWA MILIONY?! Rywal zapowiedział, że ZNISZCZY go w 20 SEKUND!

Marcin Najman w ostatnim czasie znowu znalazł się na szczycie. Choć na poprzedniej gali FAME MMA 6 przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, to młodzi kibice nie odwrócili się od niego. W podziękowaniu za to "El Testosteron" obiecał im jeszcze jedną walkę jesienią. Kto będzie rywalem Najmana? Giełda nazwisk ruszyła, a pojawiają się na niej takie postacie, jak m.in.: Tomasz Adamek, Piotr Świerczewski czy Andrzej Fonfara.

Już wkrótce na rynku pojawi się książka o jasnowidzu Krzysztofie Lewickim. To efekt jego współpracy z dziennikarzem "Super Expressu" Przemysławem Lewickim. W promocyjnej cenie fascynującą lekturę możecie NABYĆ W TYM MIEJSCU.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze