FAME MMA 15: Linkiewicz - Lil Masti

i

Autor: FAME MMA / Instagram FAME MMA 15: Linkiewicz - Lil Masti

Pokazała zdjęcie!

Tak Marta Linkiewicz wygląda po FAME MMA. Przegrana z Lil Masti jej nie zniszczyła, mamy zdjęcie

2022-09-01 19:12

Marta Linkiewicz postanowiła pokazać się po przegranej walce na FAME MMA. Gwiazda, która przegrała z Lil Masti pojedynek o pas mistrzowski federacji, postanowila pokazać się na swoich social-mediach. Okazuje się, że porażka nie wpłynęła na nią aż tak bardzo negatywnie i miejmy nadzieję, że wojowniczka jeszcze nie raz pokaże nam swoje umiejętności!

Marta Linkiewicz była postacią, której ostatnio bardzo interesowały się wszelkie media sportowe. Wszystko przez fakt pojedynku celebrytki w gali FAME MMA, która odbiła się szerokim echem. Linkimaster przegrała bowiem z Anielą Bogusz występującą pod pseudonimem Lil Masti i wydawało się, że bardzo emocjonalnie podeszła do przegranego pojedynku. Ostatecznie jednak wydaje się, że u Marty Linkiewicz wszystko dobrze, a świadczą o tym zdjęcia, które zamieszcza na swoich mediach społecznościowych.

Wyjaśniła się przyszłość Krzysztofa Piątka! Polak wraca do Włoch, oficjalne potwierdzenie

Marta Linkiewicz pokazuje się w mediach społecznościowych po walce z Anielą Bogusz. Pozbierała się po pojedynku

Trzeba przyznać, że przegrana Linkiewicz z Anielą Bogusz nie była wyraźna, a o wszystkim zadecydowali sędziowie, których zadaniem było rozstrzygnięcie pojedynku. Linkiewicz była zdruzgotana wynikiem swojej walki, jednak już kilka dni później pojawiła się na jednym z koncertów, na którym towarzyszył jej nieznany mężczyzna. Jak widać, przegrana nie boli ją aż tak bardzo. Świadczą o tym zdjęcia, które zamieszcza na mediach społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski wspomina swoje ogromne osiągnięcia. Nikt jeszcze tego nie powtórzył, historyczny wyczyn

Aby zobaczyć zdjęcia Marty Linkiewicz bez stanika na plaży, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz pokazuje zdjęcia. Tak czuje się po przegranej na FAME MMA

Na najnowszym zdjęciu zamieszczonym przez influencerkę na mediach społecznościowych widzimy, że ona sama czuje się bardzo dobrze i wydaje się zrelaksowana mimo porażki, która odniosła. 

- Classy (z klasą - pol.) - podpisała zdjęcie Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze