Krzysztof Piątek

i

Autor: Cyfra Sport Krzysztof Piątek

Piątek znów we Włoszech!

Wyjaśniła się przyszłość Krzysztofa Piątka! Polak wraca do Włoch, oficjalne potwierdzenie

2022-09-01 15:04

Krzysztof Piątek od dłuższego czasu stara się znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie mógłby odzyskać skuteczność strzelecką. W Hercie mu się nie udawało, próbował we Fiorentinie, ale tam także nie wyszło najlepiej. Okazuje się jednak, że polski napastnik znów spróbuje szczęścia na Półwyspie Apenińskim! Salernitana oficjalnie poinformowała o sprowadzeniu 27-latka.

Krzysztof Piątek jeszcze kilka lat temu zachwycał swoją grą najpierw w Genoi, a potem w Milanie. Szybko jednak utracił wysoką dyspozycję i został sprzedany do Herthy, gdzie nigdy nie wzniósł się na taki poziom, jaki prezentował we Włoszech. Kolejne miesiące mijały i wciąż nie było wiadomo, czy Polak odzyska skuteczność grając w Niemczech, czy może powinien szukać szans gdzie indziej. Wypożyczenie do Fiorentiny nie dało odpowiedzi, bo choć zdobył on kilka goli, to jednak nie złapał koniecznej regularności. Teraz swojej szansy na odbudowanie formy poszuka on znów we Włoszech, ale w innym zespole – Salernitanie.

Dziewczyna Milika szalała z radości po golu ukochanego! W sieci pojawiło się nagranie, co za euforia

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Krzysztof Piątek ponownie spróbuje podbić Włochy, kolejne wypożyczenie

O możliwym przejściu Piątka do Salernitany mówiło się już od pewnego czasu, ale wciąż brakowało konkretów. Te nadeszły na kilka godzin przed zamknięciem okna transferowego we Włoszech. Salernitana poinformowała, że udało się jej wypożyczyć Piątka z Herthy z prawem wykupienia napastnika.

Trener Juventusu przekazał nowe informacje w sprawie Szczęsnego! Co z mundialem?

Piątek nie będzie jedynym piłkarzem z Polski występującym w barwach klubu z Salerno – dołączy on do obrońcy Pawła Jaroszyńskiego. Dla Piątka będzie to chwila prawdy – jeśli nie poradzi sobie w jednym ze słabszych klubów Serie A, trudno mu będzie o znalezienie mocnego klubu w nadchodzącej przyszłości.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze