Arkadiusz Milik i Agata Agatycze Sieramska

i

Autor: Instagram/ arekmilik Arkadiusz Milik i Agata "Agatycze" Sieramska

wsparcie z trybun

Dziewczyna Milika szalała z radości po golu ukochanego! W sieci pojawiło się nagranie, co za euforia

2022-09-01 14:05

Arkadiusz Milik dość niespodziewanie udał się na wypożyczenie z Olympique Marsylia do Juventusu. Polak, który średnio radził sobie od początku tego sezonu już pokazał, że powrót do Włoch okazać się dla niego strzałem w dziesiątkę. Już w drugim spotkaniu w barwach „Starej Damy” 28-latek wpisał się na listę strzelców, pieczętując wygraną 2:0 nad Spezią. Z trybun swojego ukochanego wspierała Agata Sieramska, a jej radość po trafieniu została uwieczniona na nagraniu.

Arkadiusz Milik ma szansę na odbudowanie swojej formy przed mistrzostwami świata. Polak nie spisywał się źle w minionym sezonie, jednak obecny rozpoczął dość niemrawo. Mogło się wydawać, że w Juventusie będzie mu trudniej o grę i bramki, ale pierwsze dwa mecze pokazały, że 28-latek może szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Zadebiutował on wchodząc z ławki w meczu z Romą na 13 minut, a w meczu ze Spezią pojawił się tylko na 5 minut, jednak i tak zdołał strzelić gola! Jeśli zachowa taką skuteczność, to może stać się bardzo ważnym zmiennikiem w układance Massimiliano Allegriego. Pierwszy gol Milika dla Juventusu bardzo żywiołowo na trybunach celebrowała jego partnerka, Agata Sieramska.

Trener Juventusu przekazał nowe informacje w sprawie Szczęsnego! Co z mundialem?

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Partnerka Milika skacze z radości po golu ukochanego!

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu spotyka się z Agatą Sieramską. Jej ogromną pasją jest fitness, a efekty regularnych treningów kobieta dokumentuje chętnie na swoim koncie na Instagramie. Teraz postanowiła pochwalić się tam nagraniem, jak wspiera swojego ukochanego w trakcie meczu Juventusu oraz jak cieszy się ze strzelonej przez niego bramki.

Agata Sieramska

i

Autor: Agata Sieramska / Instagram Agata Sieramska

Legenda nie ma wątpliwości w sprawie Polaka. Dlatego Arkadiusz Milik trafił do Juventusu

Jak sama napisała, jest bardzo szczęśliwa i dumna z występu swojego partnera. Dla Milika takie wsparcie z pewnością ma duże znaczenie, zwłaszcza że jego sytuacja wciąż nie jest pewna. Aby walczyć o grę na mundialu, musi on grać skutecznie właśnie w rozgrywkach klubowych.

Zobacz gorące zdjęcia ukochanej Arkadiusza Milika! Kliknij w galerię poniżej:

Najnowsze