Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Informacje o Szczęsnym

Trener Juventusu przekazał nowe informacje w sprawie Szczęsnego! Co z mundialem?

2022-09-01 11:04

Wojciech Szczęsny musiał opuścić boisko w trakcie meczu ligowego Juventusu ze Spezią. Polak po jednej z interwencji tak niefortunnie stanął, że ucierpiała jego kostka i musiał zostać zniesiony na noszach. Początkowo można było się obawiać, że kontuzja będzie na tyle poważna, że Szczęsny opuści nawet mistrzostwa świata! Kolejne wieści w tej sprawie zdają się być jednak bardziej optymistyczne.

Wojciech Szczęsny to obecnie niewątpliwie numer jeden wśród polskich bramkarzy. Polak od wielu sezonów prezentuje wysoki poziom i gra w jednej z najmocniejszych drużyn włoskiej ligi i nie dziwne, że jest także pierwszym bramkarzem w kadrze. Polscy fani mogli zadrżeć, gdy okazało się, że z powodu urazu Szczęsny musiał opuścić murawę podczas ostatniego spotkania „Starej Damy”. Na drugi dzień pojawiły się nowe informacje w tej sprawie, przekazane przez trenera Juventusu Massimiliano Allegriego. Kolejne wieści podał także dziennikarz Łukasz Wiśniowski.

Przełomowe wieści w sprawie przyszłości Jana Bednarka! Klub z Londynu naciska na transfer, to byłby hit

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Wojciech Szczęsny wróci na mundial? Optymistyczne informacje

W rozmowie ze Sky Sport trener Juventusu podał, że żadna kość u Szczęsnego nie jest złamana. – Nie ma złamań, tylko stłuczenie – powiedział krótko Allegri. Jeszcze więcej w temacie zdradził dziennikarz Łukasz Wiśniowski, który twierdzi, że kostka Wojciecha Szczęsnego nie uległa uszkodzeniu.

Rusza trenerska karuzela w Ekstraklasie! Pierwsze zwolnienie już po 7. kolejce, zadecydowała kompromitująca porażka

 – Wszystko wskazuje na to, że kontuzja Wojtka Szczęsnego to nic poważnego. Rezonans nie wykazał żadnego uszkodzenia kostki. Trochę ucierpiało podbicie. Kilka dni i powinien wrócić do treningów – napisał Wiśniowski na Twitterze. Wszystko wskazuje więc na to, że występ Szczęsnego na mundialu nie jest zagrożony.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze