Jan Bednarek

i

Autor: Cyfra Sport Jan Bednarek

szykuje się zmiana barw

Przełomowe wieści w sprawie przyszłości Jana Bednarka! Klub z Londynu naciska na transfer, to byłby hit

2022-09-01 10:32

Im bliżej ostatniego dnia letniego okienka transferowego, tym zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji na temat Jana Bednarka, który już niebawem może opuścić Southampton. Okazuje się bowiem, że oprócz Aston Villi, Polakowi przygląda się również inny klub Premier League, tym razem z Londynu. Tym samym Bednarek mógłby zagrać z byłym kolegą z reprezentacji.

Przed długi czas Jan Bednarek był uznawany na jednego z najważniejszych zawodników angielskiego Southamtpon i rozgrywał niemal każde spotkanie "Świętych". W obecnym sezonie jednak reprezentant Polski rozegrał jedynie trzy spotkania, z czego dwa w Premier League i może wydawać się, że istotną rolę w sytuacji Polaka na St. Mary's Stadium odgrywają tutaj liczne plotki transferowe z udziałem Polaka. Jeszcze niedawno mówiło się bowiem o tym, że usługami reprezentanta Biało-czerwonych miała być zainteresowana Aston Villa, jednak teraz do gry włączyła się kolejna angielska ekipa. I jak się okazuje West Ham - bo o tej ekipie mowa, jest już na prowadzeniu w wyścigu o podpis Bednarka. 

Aubameyang zwrócił się do kibiców po przerażającym napadzie w jego domu! Musiał to przekazać, ważne wiesci

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Pojawiły się nowe informacje w sprawie przyszłości Jana Bednarka. Reprezentant Polski może dołączyć do West Hamu

Jak donosi David Ornstein z "The Athletic", West Ham nie tylko włączył się do walki o Polaka, ale jest również blisko porozumienia zarówno z Southamtpon w sprawie odstępnego, jak również ma być blisko uzgodnienia z Polakiem kwestii kontraktu. Dzięki temu Jan Bednarek mógłby zagrać u boku Łukasza Fabiańskiego, z którym jeszcze do niedawna grał w kadrze. Obecnie Jan Bedanrek jest wyceniany przez portal "Transfermarkt.de" na kwotę 22 mln euro. 

Piersi żony Szczęsnego niemal wyskoczyły z fikuśnego stanika! Marina Łuczenko-Szczęsna odsłoniła boskie ciało, co za figura

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze