Tomek Olejnik

i

Autor: Instagram / famemmatv Tomek Olejnik

Okropne obrażenia

Tak wygląda twarz Tomka Olejnika po FAME 20. Żołądek podchodzi do gardła, ohydny widok

2024-02-12 19:49

FAME 20 nie zawiodło i fani freak-fightów byli świadkami bardzo emocjonującego wydarzenia. Wiele działo się już od samego początku – w pierwszej walce w formule bokserskiej zmierzyli się Tomek Olejnik i Wiktor „Wronek” Wronka. Zwycięsko z tej walki wyszedł drugi z nich, mocno przy tym uszkadzając twarz Olejnika!

Zacięta walka już na początku FAME 20

FAME 20 trzymało w napięciu od pierwszej minuty. Oczywistym jest, że kibice zebrani w Tauron Arenie w Krakowie i przed ekranami czekali przede wszystkim na turniej, w którym było do zgarnięcia 2 mln złotych, czy walkę Boxdela z Don Kasjo i wiadomo, że nie każda walka może być tak samo ekscytująca, jak main-event, ale już pierwszy pojedynek na gali, w którym Tomek Olejnik zmierzył się z Wiktorem Wronką, przyniósł wiele radości fanom, zwłaszcza że jej przebieg nie był taki oczywisty.

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Olejnik zaatakował jako pierwszy, ale dostał okrutny łomot

Niezwykle agresywnie starcie zaczął Olejnik, rzucając się na swojego rywala z serią ciosów. „Wronek” przetrwał to jednak i zaczął kontrować, w końcu trafiając oponenta, co poważnie nim zachwiało, a chwilę później Olejnik musiał być liczony! Wronka wiedział, że mógł przejąć inicjatywę i rzucał się na rywala, dzięki czemu zdołał posłać go na deski jeszcze raz. Olejnik wstał jeszcze, stawiał twarde warunki, próbował odpowiadać, ale pod sam koniec rundy popełnił kosztowny błąd – znów odsłonił się na tyle, że cios rywala posłał go na deski, a trzecie liczenie, choć do końca rundy zostały sekundy, oznaczało koniec walki!

Twarz Tomka Olejnika zmasakrowana po FAME 20

Dopiero później okazało się, jak wielkie szkody walka ta wyrządziła Tomkowi Olejnikowi. W sieci pojawiły się informacje, że Wronka złamał swojemu przeciwnikowi nos oraz oczodół, a na pokazanych zdjęciach widać że prawe oko Olejnikowi jest bardzo mocno opuchnięte i podeszło krwią, co wygląda naprawdę okropnie.

Listen on Spreaker.
Najnowsze