Tata Denisa Załęckiego weźmie rewanż za syna po High League 3 Extra? Jasna wypowiedź Dawida Załęckiego

2022-06-21 9:19
Dawid Załęcki
Autor: Kamil Kacperczyk / SUPER EXPRESS Dawid Załęcki

Na ten extra-fight czekało wielu kibiców w Polsce. Denis "Bad Boy" Załęcki rozstrzygnął swój konflikt w klatce z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał były mistrz świata w kickboxingu. W rozmowie z "Super Expressem" tata Denisa, pan Dawid Załęcki powiedział, czy chciałby wziąć rewanż za syna.

Choć już bez tak złych emocji, to gala High League 3 Extra dostarczyła ekscytacji setkom tysięcy internautów. Walka Denisa "Bad Boya" Załęckiego z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem była naprawdę interesująca. Rywalizacja w stójce i parterze zaskoczyła niejednego kibica. Ostatecznie na punkty jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28) triumfował były mistrz świata w kickboxingu. Tuż po pojedynku zawodnicy podali sobie rękę. Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Denis "Bad Boy" Załęcki okazali sobie należyty szacunek.

High League 3 Extra: Tata Denisa Załęckiego chciałby zrewanżować się za syna?

W rozmowie z "Super Expressem" tata Denisa "Bad Boya" Załęckiego, pan Dawid Załęcki powiedział, czy chciałby zrewanżować się za syna. - Nie ma się, co rewanżować za syna. Zawalczył dobrze! - przyznał na kanale KOLOSEUM na YouTube.

Dawid Załęcki był zadowolony z tego, jak zaprezentował się jego syn. - Mówiłem mu, że nie ma znaczenia czy wygra, czy przegra. Miał niezłego rywala, wielokrotnego mistrza świata. Chciałem, żeby pokazał klasę! Denis pokazał Kubiszynowi kontrę w jego bazowej dyscyplinie, czyli kickboxingu - dodał.

NIE PRZEGAP! Don Diego wygrywa zaległą walkę HIGH League 3! Wielka bitka z Denisem Załęckim, aż leciały wióry

Sonda
Oglądałeś walkę High League 3 Extra "Bad Boy" - "Don Diego"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze