Robert Burneika

i

Autor: Instagram/ robertburneikaofficial Robert Burneika

wszystko pokazał

To, co stało się z ciałem Roberta Burneiki to za dużo nawet jak na nas. Wygląd "Hardkorowego Koksa" może przerazić wielu

2023-09-25 11:54

Przed kilkoma miesiącami Robert Burneika oficjalnie ogłosił, że ma zamiar wystartować w zawodach Masters Olympia 2023, do których zaczął wymagające przygotowania. 45-letni "Hardkorowy Koksu" chciał udowodnić przede wszystkim sobie oraz swoim fanom, że nawet w tym wieku może osiągnąć niesamowitą formę. Efekty przeszły jednak nawet nasze najśmielsze oczekiwania.

Od początku swojej kariery w internecie, Robert Burneika mógł kojarzyć się fanom przede wszystkim z siłownią, ogromnymi mięśniami oraz sylwetką, jaką może pochwalić się tylko mały procent ludzi na świecie. Kulturysta oraz były zawodnik federacji HIGH League pomimo upływających lat wciąż nie zwalnia tempa i udowadnia, że nawet po 40. roku życia można mieć niezwykła sylwetkę oraz monstrualne mięśnie. Co więcej, w tym roku Burneika zdecydował się wystąpić na zawodach Master Olympia i forma, jaką przygotował na zawody zaskoczyła nawet osoby ćwiczące od lat. Tuż po zawodach, jego ciało może przerazić niejedną osobę. 

Robert Burneika pokazał swoje ciało po zawodach! Mocne nagranie, to się z nim stało

Same przygotowania do Master Olympia 2023 były niezwykle wymagające, jednak efekty jakie udało się uzyskać "Hardkorowemu Koksowi" powalały. Kiedy już po występie Burneika wrócił na siłownię, postanowił jeszcze bardziej podkręcić swoją formę. Jego monstrualne mięśnie sprawiają teraz wrażenie wręcz nienaturalnych, a wystające spod skóry żyły mogą nie być najprzyjemniejszym widokiem dla wrażliwych ludzi.

To, co stało się z ciałem Roberta Burneiki to za dużo nawet jak na nas. Wygląd "Hardkorowego Koksa" może przerazić wielu

- Nie ma lipy jest pompa💪 - napisał krótko na Instagramie Robert Burneika pokazując film ze swojego TikToka, na którym napręża się przed kamerą i jeszcze bardziej uwydatnia swoje olbrzymie mięśnie oraz żyły.

Mateusz Gamrot o przyszłości w UFC: Nie chcę tam wracać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze