Trener Marcina Najmana ZAŁAMANY po walce: Wiedziałem, że mogą pojawić się zamieszki [TYLKO U NAS]

2020-11-22 3:12
Marcin Najman - Don Kasjo
Autor: Tomasz Radzik Marcin Najman - Don Kasjo

Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk gali Fame MMA 8, w której zmierzyli się Marcin Najman i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński przejdzie do historii, ale niestety nie z powodu samego starcia, a otoczki skandalu, jaki jej towarzyszył. Walka trwała zaledwie kilka sekund, a częstochowianin został zdyskwalifikowany po tym, jak najpierw obalił, a później próbował kopnąć rywala pomimo tego, że pojedynek odbywał się w boksie na małe rękawice. Po całym zajściu głos w tej sprawie zdecydował się zabrać trener pięściarza.

Gala Fame MMA 8 przyniosła wiele emocji i jeszcze więcej kontrowersji. Jedno z najbardziej oczekiwanych starć pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim zakończyło się już kilka sekund po tym, jak się rozpoczęło. Powodem takiego stanu rzeczy było skandaliczne zachowanie "El Testosterona", który postanowił obalić swojego rywala, a po upomnieniu przez rywala chciał go kopnąć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że starcie Najman - Don Kasjo odbywało się w boksie na małe rękawice.

Pierwsze słowa Marcina Najmana po SKANDALU na FAME MMA 8. Wszystko wyjaśnił, LAWINA HEJTU

Po przerwaniu walki przez sędziego i dyskwalifikacji częstochowianina, do akcji zmuszona była wkroczyć ochrona, gdy zawodnicy postanowili kontynuować bójkę. Marcin Najman został wyprowadzony z sali przez ochronę, podobnie jak później Kasjusz Życiński. Głos w sprawie całej sytuacji, w rozmowie z "Super Expressem" postanowił zabrać więc trener Marcina Najmana, Damian Herczyk, który zdecydował się docenić technikę Najmana. - Marcinowi puściły nerwy (...) Biorąc pod uwagę z kim się bił brałem pod uwagę, że później mogą być jakieś zamieszki. Dziwię się, że to zrobił, bo ta walka rozpoczęła się dla niego dość dobrze. Później jednak zdecydował się obalić Kasjusza, ale wyszło mu to dobrze. Koniecznie zobaczcie całą rozmowę w wideo znajdującym się poniżej.

Piotr Szeliga walczył z POTWORNYM URAZEM na FAME MMA 8! Niesamowity HEROIZM

Trener Najmana ZAŁAMANY po skandalu na gali FAME MMA 8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze