Trybson URWAŁ UCHO Borowskiemu na FEN 31

i

Autor: FEN ZRZUT EKRANU Trybson URWAŁ UCHO Borowskiemu na FEN 31

Trybson urwał mu ucho na gali FEN! Borowski przed rewanżem nazwał swojego rywala FRAJEREM | KOLOSEUM

2021-05-26 14:00

O tym pojedynku rozpisywały się światowe media! Nieczęsto zdarza się, że w trakcie walki dochodzi do… urwania ucha. Ani Łukasz Borowski (41 l., 4-9), ani Paweł „Trybson” Trybała (30 l., 7-3) nie mogli być zadowoleni ze sposobu rozwiązania ich konfliktu. Wręcz przeciwnie! Ten się jeszcze zaognił. Na gali FEN 34: TOTALbet Fight Night spróbują rozstrzygnąć, kto jest lepszym sportowcem, bo konflikt i tak się nie skończy!

Borowski i Trybała nie pałają do siebie sympatią, a w walce wieczoru FEN 34: TOTALbet Fight Night nie chodzi tylko o sport. - Nie ma takiej opcji, bym podał mu rękę po pojedynku. Z frajerami się nie dyskutuje – ostro mówi o swoim rywalu „Boroś”. Do mocnej wymiany zdań doszło między nimi także po konferencji prasowej podczas udzielanych wywiadów. Nerwową sytuację uspokoił jednak trener Mirosław Okniński. - Wszedł mi w kadr i mówił: „ty frajerze”. Co za baran – irytował się Borowski.

Do tego rewanżu miało dojść już wcześniej, ale nie zgodził się na to lekarz. - Cały czas za nim tęsknię. Żeby mu w końcu wp*****ić. Ten konflikt jest już długi, a wszystko zaogniło to urwanie ucha – przyznaje Borowski, który zdaniem dwóch sędziów wygrał pierwszą rundę pierwszego starcia. Później doszło do okropnej kontuzji.

Podczas konferencji prasowej Borowskiego próbował prowokować trener Okniński. Ten na konferencję przyniósł sztuczną głowę świni, której odciął ucho. - Urwałeś mi ucho? Ja Ci urwę łeb! - zapowiedział "Boroś" w trailerze walki.

Gala FEN 34: TOTALBet Fight Night już w piątek, 28 maja! Transmisja w systemie PPV na FENMMA.tv!

Łukasz Borowski przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze