TYLKO U NAS! Takich zdjęć Błachowicza nie widzieliście! [GALERIA]

2021-03-03 14:19 Rafał Mandes
Jan Błachowicz
Autor: East News Jan Błachowicz

W nocy z soboty na niedzielę najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz (38 l.) w pierwszej obronie pasa UFC w wadze półciężkiej zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (32 l.).

Błachowicz - Adesanya KIEDY walka? UFC 259 KIEDY walczy Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka

Nigeryjczyk jest czempionem w wadze średniej, ale teraz zamierza zdobyć tron także w kategorii Błachowicza. Polak przed pojedynkiem w Las Vegas jest jednak pewny swego. Zresztą tej pewności nigdy mu nie brakowało. "Super Express" dotarł do zdjęć Błachowicza z dzieciństwa - "Cieszyński Książę" od najmłodszych lat był zakochany w sportach walki.

Co prawda chciał zostać księdzem lub kaskaderem, ale za pobliskim kościołem regularnie brał udział w solówkach.

Najpierw Joanna Jędrzejczyk zaczęła współpracę z TVP, a teraz w koronkowej bieliźnie wije się w łóżku

Zdecydowaną większość wygrał. Godzinami oglądał też filmy z Brucem Lee i Jean-Claudem Van Dammem. Zaczynał od judo, potem było aikido, kung-fu, karate oraz boks i brazylijskie jiu-jitsu. Pięściarstwo zamienił na muay thai, ale dopiero w MMA zakochał się na dobre. I to był strzał w dziesiątkę. Najpierw został mistrzem KSW, teraz jest czempionem UFC. Wierzymy, że po weekendzie to się nie zmieni!

Druga odsłona Bitwy o Gniew. Będą bić się na zamku!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze