Błachowicz - Adesanya KIEDY walka? UFC 259 KIEDY walczy Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka

2021-03-04 8:15 CH
Błachowicz - Adesanya KIEDY walka? UFC 259 KIEDY walczy Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka
Autor: UFC Błachowicz - Adesanya KIEDY walka? UFC 259 KIEDY walczy Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka

Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka? UFC 259 Błachowicz - Adesanya KIEDY walka UFC Błachowicz KIEDY walczy na UFC. To jedna z najważniejszych walk w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz broni po raz pierwszy mistrzostwa świata UFC w wadze półciężkiej w walce z niepokonanym Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. To starcie dwóch mistrzów. Adesanya jest posiadaczem pasa w niższej kategorii i postanowił rzucić wyzwanie Polakowi. - Będzie ode mnie szybszy, ale szybkość to nie wszystko. Pokażę mu "Legendarną Polską Siłę" - zapowiada Jan Błachowicz. UFC KIEDY walka Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walczy Błachowicz - Adesanya na gali UFC 259.

Błachowicz - Adesanya KIEDY walczy Błachowicz UFC GODZINA walki

Jan Błachowicz kontra Israel Adesanya. Starcie dwóch mistrzów UFC rozpala emocje kibiców na całym świecie. – Przygotowaliśmy go najlepiej, jak potrafiliśmy. Jest w doskonałej formie. Teraz wszystko w jego rękach i nogach. Choć wiadomo, że czasami o wszystkim decyduje dyspozycja dnia. Staraliśmy się jak najlepiej dobrać sparingpartnerów. Jesteśmy gotowi, aby wygrać sobotnią walkę - mówi Robert Złotkowski - trener Polaka. "Cieszyński Książę" po raz pierwszy bronić będzie pasa, który wywalczył w niezwykle efektowny sposób. I znów bukmacherzy nie dają mu większych szans. Czy Błachowicz po raz kolejny utrze im nosa? - Wszystko, co osiągnąłem, osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy. Nie jestem mistrzem, bo dużo gadam. Udowodniłem, że mogę być najlepszy i jestem z tego dumny. Jestem mistrzem i chce nim pozostać jeszcze długo - mówi Jan Błachowicz, który zapowiada, że przyszykował niespodziankę wyraźnie lżejszemu rywalowi. - Będzie ode mnie szybszy, ale szybkość to nie wszystko - podkreśla Polak. - Pokażę mu "Legendarną Polską Siłę". Po tej walce będę wreszcie szanowany. To ja a nie Adesanya będzie wielką gwiazdą UFC - dodaje Błachowicz przed galą UFC 259 w Las Vegas. – Czy Adesanya ma słabe punkty? Oczywiście, każdy ma jakieś słabości - dodaje trener Złotkowski. - Mamy swój plan na tę walkę i Janek będzie starał się przełamać rywala. Wszystko będzie można zobaczyć w trakcie walki. Wiadomo, że Adesanya jest bardzo ruchliwy i będzie trzeba to zniwelować. Jednak Janek nie może go ganiać po oktagonie - podkreśla trener Błachowicza. 

Błachowicz - Adesanya KIEDY walka UFC 259 Błachowicz O KTÓREJ walczy

Jan Błachowicz przystępuje do pierwszej obrony pasa mistrza UFC w wadze półciężkiej, a odebrać mu go chce Israel Adesanya. Starcie dwóch mistrzów UFC rozpala wyobraźnię i emocje kibiców MMA na całym świecie. Niepokonany nigeryjski kickboxer (komplet 20 zwycięstw, 15 KO) na stałe mieszka w Nowej Zelandii, a w oktagonie prezentuje bardzo widowiskowy styl. Ostatnią walkę Adesanya stoczył pod koniec września na gali UFC 253, na tej samej, na której Jan Błachowicz zdobył swój pas, nokautując Dominicka Reyesa. Już wtedy stało się praktycznie jasne, że dwaj mistrzowie powalczą ze sobą. - Zaraz po tej gali UFC wysłało mi wiadomość z pytaniem, czy chcę walczyć z Adesanyą w grudniu. Odpowiedziałem, że OK ale nie w grudniu, chciałem walczyć z nim w marcu - zdradza Jan Błachowicz, który pod koniec roku został ojcem. Faworytem bukmacherów jest Israel Adesanya. - To dla mnie dobry pojedynek - komentuje Blachowicz. - Jak zwykle mało kto na mnie stawia, ale nie obchodzi mnie to. Kiedy wygram tę walkę, udowodnię ludziom, że zasługuję na szacunek. Wiele osób nadal we mnie nie wierzy - dodaje Polak, który ma nadzieję, że w starciu z Israelem Adesanyą jego atutem będzie dużo większa siła. - Będzie szybszy ode mnie, ale szybkość to nie wszystko. Mam coś dla niego, przygotowałem mu miłą niespodziankę - zapowiada Błachowicz.

KIEDY walka Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE UFC 259 DATA

Israel Adesanya to przede wszystkim szybkość, zwinność i nieprzewidywalność. - Jeśli będę miał szansę go obalić, zrobię to. Oglądałem jego walki w kickboxingu, w których był znokautowany. Ja też chcę wykorzystać swoją siłę i go znokautować. To część mojego planu gry, ale będziecie musieli poczekać, żeby zobaczyć co zaplanowałem. Poczuje Legendarną Polską Siłę, obiecuję - dodaje Błachowicz.

Błachowicz KIEDY walczy UFC 259 Adesanya - Błachowicz O KTÓREJ GODZINIE

Walka Jan Błachowicz - Israel Adesanya to pojedynek wieczoru na gali UFC 259 w Las Vegas, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (6-7 marca). Początek walki Błachowicz - Adesanya w niedzielę ok. godziny 5.30-6.00 polskiego czasu. Transmisja tv na żywo z gali UFC 259 i walki Błachowicz - Adesanya na antenie Polsatu Sport.

Najnowsze