Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Cięzko w to uwierzyć!

Tym Pudzianowski zajmował się 20 lat temu. Będziecie w szoku, mówiono, że może zrobić olbrzymią karierę!

2024-02-27 11:01

Mariusz Pudzianowski jest postacią, której nie trzeba przedstawiać. Uwielbiany strongmen i zawodnik KSW odnosił olbrzymie sukcesy , a jego dokonania budzą wielki respekt. Okazuje się, że 20 lat temu siłacz próbował swoich sił w innej dyscyplinie sportu, w której mógł zrobić wielką karierę. Będziecie w szoku!

Mariusz Pudzianowski mógł zrobić wielką karierę w innej dyscyplinie! 20-lat temu podjął się ciekawego wyzwania!

Okazuje się, że legenda federacji KSW mogła w przeszłości zrobić niemałą karierę jako rugbysta! Ówczesny strongmen stał sie częścią drużyny Budowlanych Łódź i wróżono mu wielką karierę w dyscyplinie, którą sam traktował jednak bardzo hobbystycznie. 

- Fachowcy, którzy obserwowali pańską grę na meczu w Poznaniu, twierdzą, że w stosunkowo krótkim czasie mógłby się pan stać jednym z najlepszych rugbistów Europy? - pytał w 2003 roku dziennikarz portalu Łódź Nasze Miasto.

- Oni są fachowcami, a więc, wiedzą co mówią. Mnie wielka kariera w rugby póki co nie interesuje. Mogę to dodatkowe zajęcie sportowe traktować wyłącznie jako pożyteczne hobby. Ale będę się starał wykonywać to hobby jak najlepiej. Tyle mogę na dzień dzisiejszy obiecać i tyle można ode mnie wymagać. - odpowiadał Pudzianowski. 

QUIZ. Mariusz Pudzianowski to słynny strogman i zawodnik MMA. Co o nim wiesz?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodził się Mariusz Pudzianowski?

Sam Pudzianowski podkreślał jednak, że bardzo lubi rugby i jako zawodnik Budowlanych Łódź przekonał się, jak bardzo może być ciekawa. 

- To bardzo interesująca dyscyplina sportowa. Dotychczas jakieś fragmenty meczów rugby oglądałem na ekranie telewizora. Nie mogłem więc mieć na tej podstawie żadnego wyrobionego poglądu. Zresztą pochłaniały mnie całkowicie moje przygotowania, a następnie starty w zawodach Strong Man. - mówił Pudzianowski w 2003 roku.

Najnowsze